Kulturysta, zawodnik MMA, zawodniczka bikini fitness, trener i promotor badmintona, instruktorka Pilatesu, zawodniczka skoków wzwyż i strongmen. Mieszanka choć bardzo sportowa to tylko z pozoru przypadkowa.  Co ich łączy? Wszyscy pracują przy projekcie Dream Body EMS. Są instruktorami, o których nie można powiedzieć, że nie znają się na sporcie i trenowaniu. To właśnie Oni jako fachowcy z krwi i kości zostali wybrani do poszczególnych studiów Dream Body. 
Dziś chcemy Wam przedstawić pierwszą dwójkę tego teamu, który został wyłowiony spośród całej masy napływających ofert. Dobór personelu jest w Dream Body niezwykle ważny i hasło przewodnie sieci „Przede wszystkim człowiek” widać tu jak na dłoni. Promotorzy konceptu Dream Body EMS pomagają wyłuskać tych trenerów, którzy gwarantują najwyższą jakość zajęć i spokój właścicieli poszczególnych studiów. Osobiście jeżdżą na spotkania rekrutacyjne i aktywnie szukają najlepszych wśród bardzo dobrych.
Jakub, Dream Body EMS – Łódź Teofilów
Jakub to młody twardziel, z samego serca Tatr. Urodził się i wychował 5 km od Zakopanego biegając do szkoły i ze szkoły nieustannie góra – dół, dół – góra, jak to w Tatrach. Od zawsze pasjonowały go sporty siłowe i sztuki walki. Postawił na kulturystykę. W zeszłorocznych zawodach International Polish Cup organizowanych przez jedną z kulturystycznych federacji, zgarnął złoto w swojej kategorii wagowej. Jakub jest bardzo ambitny. Chcąc podnosić swoje kwalifikacje przyjechał do Łodzi gdzie rozpoczął studia na kierunku dietetyka. Nowe miasto, nowi ludzie, czas na nową pracę. Jakub słyszał o technologii EMS i kiedy trafił na ogłoszenie rekrutacyjne do studia Dream Body na łódzkim Teofilowie nie wahał się nawet przez chwilę.
Tradycyjne spotkanie, wspólny trening. Właściciele Studia w Łodzi byli pod wrażeniem i szybko podjęli decyzję na tak. Jakub został gruntownie przeszkolony w zakresie treningów elektrostymulacyjnych i dziś fantastycznie prowadzi Klientów, którzy bardzo szybko polubili Kubę i jego warsztat. Kuba osobiście wykorzystuje możliwości EMS do podnoszenia swojej formy i przygotowuje się bardzo aktywnie do kolejnego występu kulturystycznego, który tym razem wesprze marka Dream Body EMS.
Bartek, Dream Body EMS – Warszawa Wilanów
Bartek to prawdziwy fighter z osiągnięciami. Urodził się i wychował w Garwolinie gdzie przygodę ze sportem rozpoczął od treningów piłkarskich. Później jednak zainteresował się sztukami walki i wspólnie z tatą poznawał świat kick-boxingu. Prosto z Garwolina Bartek trafił na warszawskie studia w Akademii Obrony Narodowej. Ten okres był również przełomowy w drodze sportowej Bartka. Rozpoczął ciężką pracę trenując regularnie w warszawkim klubie Hunter MMA. Wystartował w Mistrzostwach Polski MMA i został Vice Mistrzem! Brał również udział w Pucharze Polski MMA i Pucharze Żołnierzy Wyklętych. Kocha rywalizację w oktagonie a swoją dalszą sportową drogę planuje przenieść na zawodowe deski. Bartek podobnie jak Kuba trafił na ogłoszenie rekrutacyjne do studia Dream Body EMS na warszawskim Wilanowie. Nie czekając długo wysłał swoją aplikację i chwilę później poprowadził swój pierwszy trening z wykorzystaniem urządzenia EMS. Bartek docenił mobilność sprzętu wykorzystywanego w koncepcie Dream Body. Zwrócił też uwagę na szerokie możliwości treningowe i brak ograniczeń takich jak niewygodny strój, kabel łączący urządzenie bazowe z kamizelką czy niestabilne łącze. Patrząc na Bartka widać, że w jego żyłach płynie sport a praca w Dream Body EMS jest naturalnym odbiciem pasji.
Poznaliście pierwszą dwójkę spośród dużego grona trenerów Dream Body EMS. Ci ludzie nie wzięli się z przypadku. Zostali wybrani na podstawie swojej wiedzy, osiągnięć, możliwości i prawdy, która za nimi stoi. Każdy właściciel studia opartego o wzorcowy koncept Dream Body EMS może liczyć na pełne wsparcie w doborze skutecznego i profesjonalnego personelu. 
„Jesteśmy dumni, że nie zadowalamy się tylko i wyłącznie możliwościami danymi przez maszyny, które także sprzedajemy, choć są one ogromne” – mówi Michał Solarz, promotor konceptu Dream Body. “Dream Body EMS to projekt kompletny, w którym najważniejszy był, jest i pozostanie człowiek. „ – dodaje.
Już niebawem na naszych łamach poznacie kolejną fantastyczna dwójkę trenerów konceptu Dream Body EMS. Tym razem przedstawimy Wam piękne i bardzo wysportowane kobiety.
Zapraszamy do kontaktu zainteresowanych otwarciem własnego studia według konceptu Dream Body EMS oraz wszystkich zainteresowanych pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu EMS:
Polecamy również:

Przełomowy rok w eFitness