źródło: www.dlahandlu.pl

Sieć INTERSPORT Polska otworzyła pierwszy w Warszawie salon nowej generacji w formacie INTERSPORT 2.0. w Westfield Arkadia.

Nowa koncepcja sklepów INTERSPORT 2.0 zakłada, że konsumenci identyfikują się oraz wchodzą w interakcję z marką przy wykorzystaniu nowoczesnych kanałów komunikacji. Salon w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia jest drugim tego typu salonem w Polsce.

Pierwszy został otwarty w marcu 2019 roku w Galerii Krakowskiej. Dodatkowo, sieć realizuje lokalne projekty unowocześnienia wybranych salonów do formatu INTERSPORT 1.5. Obecnie zmodernizowała w tym formacie cztery sklepy – w centrum handlowym Alfa w Białymstoku, w Galerii Katowickiej, w Avenidzie Poznań i Galerii Północnej w Warszawie.

Nowy salon to ponad 1500 mkw. – z przyjazną nawigacją pomiędzy kluczowymi strefami – WOMEN, MEN i YOUNG ATHLETES. Uwagę na wejściu przykuwa ekspozycja wybranych produktów z telebimem, a także strefa z interaktywnymi info-kioskami. Autem konceptu jest dostępność produktów marek premium zaprojektowanych wyłącznie na potrzeby INTERSPORT 2.0.

Spółka INTERSPORT Polska S.A. działa na krajowym rynku artykułów sportowych od 1988 roku, a od 2006 roku jest wyłącznym partnerem biznesowym Grupy INTERSPORT. Obecnie w Polsce funkcjonują 33 sklepy INTERSPORT zlokalizowane głównie w prestiżowych centrach handlowych dużych i średnich miast.

Polecamy także:

CityFit wspiera biznes trenerów personalnych