Od niedawna sieć studiów EMS IN.TIME oferuje własny produkt franczyzowy.
O rynku EMS, filozofii i ofercie IN.TIME rozmawiamy ze współwłaścicielem sieci, Michałem Krawczykiem.

Dopiero co otworzyliście 4 lokalizację w Krakowie, a Wasza sieć studiów EMS działa zaledwie od 2018 r. Czy ten szybki rozwój oznacza, że obecnie mamy do czynienia z rosnącym popytem na trening EMS?

Zdecydowanie, trening EMS jest coraz bardziej popularny ze względu na spektakularne efekty, bezpieczeństwo i dużą oszczędność czasu. 1 w tygodniu 20 -minut treningu EMS, zastąpi wiele godzin spędzonych na siłowni. To argumenty, który przekonują naszych Klientów do korzystania z tej nowoczesnej formy treningu. Z miesiąca na miesiąc ilość zadowolonych Klientów rośnie w zawrotnym tempie. Decyzja o otwarciu kolejnych studio jest odpowiedzią na potrzeby rynku.

Jak opisalibyście filozofię i ofertę IN.TIME, czym się wyróżniacie?

Przede wszystkim profesjonalizmem. Nasz personel, certyfikowani trenerzy personalni, biorą udział w licznych szkoleniach, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającego Klienta. Do każdego podchodzimy indywidualnie, przed treningiem omawiamy z Klientem cele jakie chce osiągnąć i konsekwentnie go wspieramy. Nasze studia są w strategicznych miejscach Krakowa w większości z własnymi miejscami parkingowymi, co jest sporym udogodnieniem dla naszych Klientów.

Co Waszym zdaniem przesądza o sukcesie studia EMS na tak konkurencyjnym lokalnym rynku jakim jest Kraków?

Doświadczenie. Jesteśmy jednymi z pionierów na krakowskim rynku. Te kilka lat intensywnej pracy wiele nas nauczyło. Z każdej drobnej porażki wyciągaliśmy wnioski. Dzięki temu jesteśmy w miejscu, z którego jesteśmy dumni.

W Waszych wszystkich studiach pracujecie na systemie miha bodytec®, dlaczego wybraliście akurat ten system?

Testowaliśmy wiele różnych systemów, wybór miha bodytec®, światowego lidera w rozwoju technologii EMS był mocno przemyślany. Ten system spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Wprowadzacie własny produkt franczyzowy, byliście wystawcą na targach Franczyza 2019, by zaprezentować swoją ofertę szerszej publiczności Z jakim zainteresowaniem się spotkaliście?

Wielu potencjalnych franczyzobiorców zwracało uwagę na nasz profesjonalizm i doświadczenie. Współpraca z nami przynosi wiele korzyści.

Co zyska potencjalny franczyzobiorca EMS dzięki współpracy z IN.TIME?

Korzyści jest wiele, do tych najważniejszych należą: funkcjonowanie pod rozpoznawalną dobrze kojarzoną przez klientów marką, o innowacyjnym, elastycznym i profesjonalnym podejściu do klienta korzystanie z ekonomii skali sieci IN.TIME; atrakcyjne warunki handlowe, cenowe, promocyjne itp., obniżające parametry nakładów inwestycyjnych, przekazanie w pełni sprawdzonej koncepcji prowadzenia działalności studio; stały transfer wiedzy operacyjnej o zarządzaniu profesjonalnym studio IN.TIME; dostęp do szkoleń, wiedzy i kompetencji wynikających z konieczności stałego kształcenia i pogłębiania wiedzy fachowej, aktywności fizycznej, o zdrowiu człowieka i higienicznym stylu życia, fizjoterapii i profilaktyce: redukcja kosztów operacyjnej działalności studio franczyzowego.

Jakie plany na 2020?

O naszych planach na 2020 rok nie możemy tutaj mówić szczegółowo. Chcemy i będziemy się rozwijać, a oferta franczyzy daje nam nowe możliwości. Na pewno planem na pierwszy kwartał jest otwarcie kolejnego piątego studia.

Skontaktuj się z nami:

biuro@intime20.pl

tel: +48 695908943

https://www.intime20.pl/franczyza/

Maciej Wolny, miha bodytec Poland Official Distributor

maciej.wolny@miha-bodytec.pl

+48 533 335 553

www.miha-bodytec.pl

www.facebook.com/mihabodytecPolska/

www.instagram.com/mihabodytec_poland/

Polecamy także:

miha bodytec Poland® z nagrodą dla najlepszego dystrybutora miha bodytec® w 2019