źródło: informacja prasowa

Od trzech tygodni w Polsce trwa drugi lockdown branży fitness. Niestety, nałożone ograniczenia w związku z epidemią koronawirusa stały się dla części sektora przyczyną całkowitego upadku ich działalności. Dzisiaj, sieć Fitness World poinformowała o złożeniu wniosku o upadłość, a tym samym zostało zamkniętych 19 Klubów w Polsce.

Chciałbym poinformować Państwa, że utrzymująca się od dłuższego czasu, a ostatnio wzmagająca na sile pandemia, spowodowała ponowne zamknięcie siłowni, pozbawienie spółki głównego źródła przychodów, a w rezultacie możliwości regulowania swoich zobowiązań, przez co spółka stała się niewypłacalna.

W związku z tym właściciel Fitness World sp. z o.o. złożył wniosek o upadłość
Fitness World sp. z o.o.

Nasze kluby zostają zamknięte na stałe. Zaprzestaliśmy pobierania opłat z kart kredytowych. Przedpłacone, a niewykorzystane opłaty zostaną rozliczone w ramach procedury upadłościowej.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt na adres skrzynki elektronicznej: klubowicz@pl.fitnessworld.com. Jak tylko będzie to możliwe, odpowiemy na Państwa pytania.

Dziękujemy za Waszą energię, uśmiechy w klubach i współpracę w ostatnich latach.

Z poważaniem
Fitness World

Mamy nadzieję, że sektor wkrótce wróci do działalności komercyjnej i sytuacja na rynku unormuje się dla pozostałych operatorów.

Polecamy także:

Kolejny gigant ogłasza upadłość!