źródło: materiały prasowe

Od początku lockdownu, zarówno klienci jak i właściciele pojedynczych Klubów oczekują zdecydowanych kroków ze strony dużych sieci. Poza Xtreme Fitness Gyms, nie było innego operatora, który zdecydowałby się na otwarcie swoich Klubów. Dopiero teraz Total Fitness zdecydował się na powrót. Jak zaznaczono, decyzja została podjęta, ponieważ zgodnie z obietnicami Rządu, na ten moment powinna zakończyć się “narodowa kwarantanna”. Sieć uszanowała te wytyczne, jednak dalsza obojętność wobec apeli ze strony branży fitness, doprowadziła do podjęcia decyzji o otwarciu.

Sieć planuje wznowić działalność najpóźniej 1 lutego. Obiekty mają być dostępne dla wszystkich. Poniżej przedstawiamy szczegółowy komunikat Total Fitness:

Dziś miała zakończyć się „narodowa kwarantanna”, którą uszanowaliśmy i w związku z tym zamknęliśmy kluby.
Niestety Rząd nie odniósł się do naszych apeli i proponowanych rozwiązań, podejmowane przez Rząd decyzje są nieprzewidywalne i podlegają ciągłym zmianom.

W związku z tym przymierzamy się do otwarcia klubów na normalnych zasadach i dla Was wszystkich!

Wiemy, że spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność, dlatego naszym nadrzędnym celem będzie zapewnienie Wam poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Dlatego w Total Fitness zostanie utrzymany reżim sanitarny jak dotychczas i wszystkich Was prosimy o dostosowanie się do wytycznych. Musimy nauczyć się żyć z wirusem i wrócić do naszej codziennej rutyny, ponieważ od tego zależą nasze miejsca pracy, Wasze zdrowie, dobre samopoczucie i kondycja psychiczna. Program szczepień idzie w dobrym kierunku, ale trwać będzie jeszcze wiele miesięcy. Dlatego nie zwlekajcie, dbajcie o siebie, wzmacniajcie się, zrzucajcie stres, zdrowo się odżywiajcie i trenujcie w Total Fitness.

Osoby, które poprzez regularną aktywność dbają o zdrowie i samopoczucie, nie mają wątpliwości, że siłownie i kluby fitness powinny być dostępne dla każdego w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Tylko osoby, które na co dzień nie ćwiczą, zastanawiają się czy siłownie powinny być otwarte.

Tych z Was, którzy nie chcą jeszcze wracać do treningów, prosimy o zawieszenie karnetów. Można zrobić to osobiście w klubie lub skontaktować się mailowo z managerem.

Nie chcesz ćwiczyć, zostań w domu i daj trenować innym, nie nasyłaj kontroli, nie pisz donosów. Policja ma co robić, i tak będą nas kontrolować.

Od dziś sprawy związane z członkostwem możecie załatwić osobiście w klubie
poniedziałek – środa w godz. 15.00 – 20.00
czwartek – piątek w godz. 14.00 – 18.00

Otworzyć kluby planujemy 1.02.2021, ale może nastąpi to kilka dni wcześniej. Dlatego prosimy o śledzenie naszych komunikatów na stronie internetowej i w social mediach.

Dziękujemy Wam serdecznie za wszelkie wsparcie, a wielu z Was pyta w jaki sposób możecie nam pomóc. A ponieważ potrzebujemy Was jak nigdy dotąd, prosimy:

 Pozostaw aktywny karnet i trenuj min, 2x w tygodniu
Polecaj nas znajomym, niech też zaczną ćwiczyć w Totalu
Masz kartę zewnętrznego operatora? Przychodź codziennie
Uśmiechnij się do naszej obsługi, dla nich ten czas to ogromy stres i niepewność

Podjęliśmy decyzję o ponownym otwarciu, bo nie poddajemy się bez walki, a walczymy o nasze miejsca pracy, o Was i o Totala, którego wspólnie tworzymy od 10-ciu lat.

Czy w ślad za Total Fitness pójdą inne sieci? Wydaję się, że tak. Coraz częściej pojawiają się takie zapowiedzi ze strony operatorów, natomiast na ten moment bez konkretnych wytycznych.

Polecamy także:

sprzeciw

Branża Fitness zapowiada sprzeciw. Kluby otwierają się 1 lutego 2021r.