Początkiem 2020 roku sporty sylwetkowe w Polsce będą obchodzić swoje święto i to wyjątkowo hucznie!

Zawody organizowane przez Roberta Piotrkowicza, który jest oficjalnym przedstawicielem i promotorem profesjonalnej ligi IFBB PRO LEAGUE w Polsce, we współpracy z założycielem sieci Xtreme Fitness Łukaszem Dojką, wstrząsną światem kulturystyki! Na zawodników, uczestników oraz widzów czeka prawdziwe show z mnóstwem emocji i niezapomnianymi nagrodami! Weekend 22-23 lutego przejdzie do historii sportów sylwetkowych – nie możecie tego przegapić!

Międzynarodowy Festiwal Sportów Sylwetkowych przyciągnie nie tylko zawodników, ale także ludzi tworzących branżę oraz wiernych kibiców, którzy przybędą, aby kibicować swoim faworytom. W trakcie dwudniowej imprezy będą rozegrane cztery zawody w kulturystyce i fitness. Kluczowym wydarzeniem będą międzynarodowe zawody Federacji NPC Worldwide/IFBB Professional League – Xtreme Fitness Challenge – IFBB PRO Qualifier. Odbędą się również kwalifikacje do Reprezentacji Polski na pierwsze Mistrzostwa Świata NPC i IFBB Professional League w USA w 2020 roku.

W trakcie Festiwalu Sportów Sylwetkowych będą miały miejsce cztery oddzielnie sędziowane mistrzostwa:
1. Debiuty w Kulturystyce i Fitness 2020
2. Mistrzostwa Polski w Sportach Sylwetkowych
3. Bitwa o Olimpię
4. Xtreme Fitness Challenge – IFBB PRO Qualifier

Pula nagród pęka w szwach i zdecydowanie przyprawia o szybsze bicie serca. Jest o co walczyć, dlatego emocje mogą sięgnąć zenitu!

Współpraca Roberta Piotrkowicza i Łukasza Dojki będzie zdecydowanie warta śledzenia. Pasjonaci sportów sylwetkowych, sportowcy, propagatorzy aktywnego stylu życia. Robert – najwybitniejszy kulturysta wielokrotnie startujący na Mr. Olimpia, dla którego sporty sylwetkowe to spory kawałek życia. Łukasz, były kulturysta federacji IFBB, założyciel sieci klubów fitness, wielokrotnie świętował na scenie swoje sukcesy. Teraz świętuje sukcesy biznesowe, a jego aktywność sportowa i sentyment do sportów sylwetkowych owocuje współpracą przy organizacji najbardziej prestiżowych zawodów sportów sylwetkowych w Polsce. Panowie łączą siły, a efekty mogą przejść oczekiwania!

Taki duet pozytywnie wstrząśnie branżą kulturystyki i fitness w Polsce i na świecie! Ciekawi efektów współpracy? My także, dlatego będziemy bacznie obserwować wydarzenia IFBB oraz śledzić pojawiające się materiały marketingowe, doniesienia medialne oraz publikacje, za które odpowiada agencja marketingowa Sem-Pro Media.

 

Polecamy także:

Kontrowersyjna kampania Xtreme Fitness Gyms – Turbo Pupa podbija Polskę