Kończy się bardzo głośna sprawa związana z siłownią w budynkach TS Wisła, którą wynajmował Paweł M., ps. “Misiek”, czyli lider kibolskiej grupy Wisła Sharks.

Wraz z nowym otwarciem w piłkarskiej sekcji nowa siłownia wejdzie w skład sieci Platinium, a obiektem przy TS Wisła będzie kierował Zbigniew Gowin, syn Jarosława Gowina, aktualnie wicepremiera Polski – przekazuje portal funkcjaobywatel.pl
Po rozwiązaniu umowy z “Miśkiem”, zastanawiano się czy w klubie piłkarskim Wisła Kraków powstanie siłownia. Na początku roku udało się znaleźć nowego najemcę, który po kilku dniach zrezygnował.

Zbigniew Gowin, w rozmowie dla portalu funkcjaobywatel.pl przyznał, że to on będzie odpowiadał za nowe otwarcie na obiekcie przy TS Wisła. Razem z Grupą Platinium oraz Zarządem Towarzystwa Sportowego Wisła postanowiliśmy nawiązać współpracę w celu stworzenia nowego sport klubu, który zastąpiłby dotychczasową siłownię. Już samo określenie sport klub wskazuje, że miejsce to ma zasadniczo zmienić swój charakter, na zdecydowanie prospołeczny, prorozwojowy i silnie związany ze zdrowiem – mówi Zbigniew Gowin, syn Jarosława Gowina.

Polecamy także

Pierwsza kawiarnia STARBUCKS w Saturn Fitness Malta