fot. Linkedin

Sieć sklepów BodyPower

BodyPower ogłasza plany dotyczące otwarć 65  sklepów w Wielkiej Brytanii.

– Trzy lata temu nabyliśmy 50% udziałów w internetowej sprzedaży detalicznej “The Supplement Store” (www.tsst.co.uk) ze strategicznym partnerem, Tropicana Wholesale. Po tej transakcji stworzyliśmy prototypowy salon w siłowni Emporium. Koncept okazał się bardzo udany – jesteśmy gotowi do wdrożenia. Te multibrandowe sklepy będą niewątpliwie BodyPower. Będziemy współpracować z naszą obecną bazą klientów w zakresie dostaw produktów. – czytamy w komunikacie Nicka Ortona, CEO BodyPower Ltd.

Warren Dyson, z Emporium Gym powiedział: – Zazwyczaj zaopatrywałem sklep w kilka produktów, ale ogromna oferta suplementów sportowych oznaczała potrzebę rozwoju. Nie byłem w stanie utrzymać zapasów potrzebnych do sprzedaży. Teraz sklep zwolnił kapitał obrotowy i oferuje konsumentom szeroką gamę produktów. Projekt, plan, budowa sklepu oraz magazynowanie, inwentaryzacja, POS i merchandisingiem są obsługiwane przez BodyPower. To takie proste! Teraz otrzymuję płatność z zysków każdego miesiąca.

Jak informuje Nick Orton, CEO BodyPower, firma już zaangażowała się w działania w kilku lokalizacjach, ale jest zainteresowana informacjami od właścicieli siłowni z wysokimi stopami, wielokrotnościami, którzy chcą poprawić zyski, a także z przedsiębiorcami, którzy są zainteresowani niezależnymi sklepami.

o BodyPower

BodyPower to marka działająca globalnie, dobrze znana w świecie fitness, m.in. z targów (Wielka Brytania, Chiny, Indie, SA) i najważniejszych wydarzeń. To sieć siłowni BodyPower; zawody fitness dla amatorów i profesjonalistów; marka suplementów sportowych (Azja); The Supplement Store (TSST), BodyPower Academy and Transform (bodypower.com), dla tych, którzy chcą poprawić swój poziom kondycji i kształcić się. Zespół BodyPower liczy około 4000 pracowników.

Zobacz także: