Krakowska sieć Body UP designerskim, wysmakowanym wnętrzem swoich studiów zdecydowanie wyróżnia się na tle wielu studiów EMS w Polsce. Zapraszamy na rozmowę z menedżerką sieci Body UP, Klaudią Grych-Kurcoń.

Skąd narodził się pomysł na segment premium EMS?

Pomysł powstał bardziej jako naturalny sposób wyrażenia naszych własnych potrzeb niż przemyślana strategia biznesowa. Będąc pionierami w tym segmencie, poświęciliśmy dużo czasu i włożyliśmy ogrom serca, by opracować zasady, jakimi każde studio i każdy trener powinien kierować się, by mieć moralne prawo do określania się słowem premium. Wzorowaliśmy się na doświadczeniach najlepszych na świecie hoteli i SPA, by wprowadzić do studiów atmosferę prawdziwie spersonalizowanego treningu. Chcieliśmy stworzyć koncept, który przeniesiony w dowolną szerokość geograficzną będzie odzwierciedlał jakość na najwyższym poziomie. Z wielką satysfakcją obserwujemy inne sieci nie tylko w Polsce, które powoli zaczynają naśladować nasze rozwiązania.

Nieodłącznym elementem usług premium są najwyższe standardy obsługi klienta. Jak to wygląda w Body UP?

Spełnianie najwyższych standardów to nasza prawdziwa misja, którą realizujemy w wielu aspektach. Dbałość o relacje z ćwiczącymi i poznanie ich potrzeb, personalizacja i przygotowanie treningu, ciągły proces szkolenia trenerów oraz infrastruktura dostosowana w pełni do potrzeb studia EMS. Czas to luksus, który w treningu EMS jest wyjątkowo rozumiany i eksponowany. W Body Up dla każdego ćwiczącego rezerwujemy aż 60 minut, zapewniając tym samym niezbędne chwile na omówienie treningu, weryfikację wyników, czy doradztwo w zakresie suplementacji. Prawdopodobnie jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy także procedurę trzech niezależnych procesów sterylizacji, wykorzystując między innymi ozonowanie sprzętu czy sterylizację medyczną. Perfekcyjna czystość studia, szatnie z indywidualnymi prysznicami, perfumy w łazienkach, designerskie rozwiązania czy aromatyzacja wnętrz to tylko uzupełnienie tego co najważniejsze i co jest rdzeniem naszych działań – satysfakcji klientów i zadowolenia pracowników.

Jak scharakteryzowałaby Pani atuty kadry studiów Body UP?

Nasi trenerzy to serce Body UP. Profesjonalni, o wysokiej kulturze osobistej, uśmiechnięci, w pełni oddani swojej pracy. To oni tworzą tę wyjątkową atmosferę, która panuje w naszych studiach. Większość z nich to dyplomowani fizjoterapeuci oraz certyfikowani trenerzy EMS, którzy ukończyli szkolenie z zakresu elektrostymulacji w prestiżowym niemieckim instytucie Gluckerkolleg i posiadają międzynarodową licencję trenera EMS. Tworzą zespół najlepszych trenerów i po prostu świetnych ludzi. Jesteśmy z nich bardzo dumni.

Body UP korzysta z systemu miha bodytec®, i przykłada wielką wagę do bezpieczeństwa klientów, dlaczego jest to tak ważne?

Dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów wybieramy zawsze najwyższej klasy urządzenia i technologie. Zanim zdecydowaliśmy się na ten system, poświęciliśmy dużo czasu, by poznać dostępne na świecie rozwiązania w zakresie elektrostymulacji. Niemiecki producent i zarazem światowy lider treningu EMS firma miha bodytec®, której sprzęt wykorzystujemy w 100% spełnia najbardziej surowe standardy międzynarodowe oraz posiada certyfikat FDA, gwarantując Naszym klientom pewność stosowanych metod treningowych.

Działacie od 2018, niedawno otworzyliście drugie studio w Krakowie. Czy to znaczy, że świadomość korzyści z treningu EMS rośnie oraz popyt na usługi premium EMS?

Usługi premium stanowią obecnie najszybciej rozwijający się i najbardziej obiecujący segment rynku nie tylko w branży fitness. Zalety treningu EMS docierają do coraz większej grupy osób a popyt na spersonalizowane usługi treningowe nieustanie rośnie. Obserwujemy ogromny wzrost zainteresowania elektrostymulacją szczególnie u osób, które nie uprawiają żadnego sportu, nie lubią ćwiczyć na siłowni, a chcą podnieść swój poziom sprawności fizycznej i czuć się zdrowo. Jesteśmy przekonani, że te trend będzie się utrzymywał przez wiele najbliższych lat.

Jakie są Wasze plany na rozwój w 2020?

Wkrótce będziemy mogli ogłosić plany związane z otwarciem kolejnego studia Body UP. Planujemy dalszy rozwój placówek również w innych miastach i dołożymy wszelkich starań by za każdym razem oferować usługi na najwyższym światowym poziomie.

Maciej Wolny, miha bodytec Poland Official Distributor

maciej.wolny@miha-bodytec.pl

+48 533 335 553

www.miha-bodytec.pl

www.facebook.com/mihabodytecPolska/

www.instagram.com/mihabodytec_poland/

Polecamy także:

EMS-TRAINING ACADEMY i Międzynarodowa Licencja trenera EMS już 11-12.01.2020 !!!