Xtreme Fitness Gyms wystartowało z nową kampanią! Na światło dzienne wyszła długo skrywana tajemnica – odkryli sposób na IDEALNE POŚLADKI! Tak, to nie są żarty – innowacyjne zajęcia Turbo Pupa zrewolucjonizują ćwiczenia nad tą partią ciała!

Jesteście gotowi na prawdziwą rewolucję w ćwiczeniu pośladków, a przy okazji na… turbo wyzwanie?! Mamy nadzieję, że tak, ponieważ Xtreme Fitness, jak zawsze postawiło na aktywność, dobrą zabawę i kształtowanie wymarzonej sylwetki.

Jak oni to robią?

Mają na to sprawdzone sposoby wykorzystujące najnowocześniejszy sprzęt, specjalistyczną wiedzę i solidną dawkę motywacji! Tym razem na pierwszej linii frontu znalazły się pośladki. Odpowiednio rozbudowane, uniesione, zaokrąglone, jędrne – zazwyczaj o takich marzą niemalże wszyscy. Teraz marzenia mogą się spełnić, a wszystko z pomocą innowacyjnych zajęć. Turbo Pupa to zajęcia, które zrewolucjonizują rynek fitness. Łączą one zajęcia fitness z ćwiczeniami w dedykowanej strefie pośladków lub z użyciem wyselekcjonowanych akcesoriów treningowych.

Na czym polega fenomen Turbo Pupy?

Zajęcia sprawiają, że pośladki są idealnie wymodelowane!

Ćwiczenia zostały dobrane w taki sposób, aby pracowały głównie mięśnie odpowiedzialne za uniesienie i ujędrnienie pośladków. Ich stymulowanie za pomocą odpowiednio dobranych ćwiczeń z własnym ciężarem ciała oraz zestawienie ich z ćwiczeniami na unikatowych maszynach lub z wykorzystaniem odpowiednich akcesoriów treningowych – przynosi spektakularne rezultaty.

Jakich efektów możemy się spodziewać? Przede wszystkim kształtnych, jędrnych i krągłych pośladków! Odpowiednio wymodelowane i uniesione z pewnością będą idealnie komponować się z letnimi stylizacjami.

Regularność ćwiczeń ma tu jednak spore znaczenie. Pierwsze efekty można dojrzeć gołym okiem już po pierwszym miesiącu regularnych ćwiczeń. Im dalej w las, tym efekty będą bardziej spektakularne. Warto podjąć wyzwanie i na własnej skórze (i to dosłownie) przekonać się o skuteczności tych zajęć!

Kampania Turbo Pupa odbije się szerokim echem w całej Polsce! Przyszedł czas na #turbopupachallenge! – przekonują osoby zarządzajace Xtreme Fitness Gyms

Przez trzy miesiące klubowicze, społeczność Xtreme Fitness Gyms oraz wszyscy, którzy kochają sport i dobrą zabawę, będą zachęcani do wzięcia udziału w zajęciach oraz treningu w strefie maszyn dedykowanych tej partii ciała, ponadto padło także wyzwanie… #turbopupachallenge!

Na czym polega wyzwanie?

Pokaż, jak ćwiczysz swoje pośladki! Zrób zdjęcie lub nagraj filmik, opublikuj w swoich social mediach i nominuj kolejną osobę do wyzwania! W treści postu koniecznie dodaj #turbopupachallenge. Jeżeli w ciągu 48 godzin osoba, którą nominujesz, nie wykona zadania, nominuj kolejną. Sieć rzuciła wyzwanie nie tylko swoim klubowiczom, ale każdemu, dla kogo liczy się dobra zabawa i aktywność fizyczna.

Challenge już podbija Internet. Przykład dał sam założyciel sieci, Łukasz Dojka, który otrzymał nominację jako pierwszy i pokazał, jak ćwiczy swoje pośladki. Także team Xtreme Fitness Gyms po raz kolejny udowadnia, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, a dobra zabawa zawsze jest mile widziana. Dopisują także obserwujący i fani, którzy zaczynają pokazywać pozy, aranżacje i sposoby treningowe – akcja nabiera rozpędu już od pierwszych dni trwania. Kampania jest skierowana do wszystkich, a wyzwanie nie ogranicza się wyłącznie do wnętrz klubów. Ćwiczysz podnoszenie ciężarów z dwulatkiem na rękach? Wbiegasz po schodach, zamiast korzystać z windy? Możesz pokazać swój trening na pośladki dokładnie taki, jaki jest!

Kto odważy się na #turbopupachallenge?

Warto śledzić akcję, dołączyć do wyzwania i przetestować efekty innowacyjnych zajęć! Turbo Pupa to nowość na rynku, którą sieć wprowadziła początkiem roku, ale jej efekty są potwierdzone, a faza testów zaskoczyły nawet samych twórców. Niebawem cała Polska dowie się o innowacyjnych zajęciach i weźmie udział w #turbopupachallenge!

Polecamy także:


Branża Fitness z wizytą podczas otwarcia Xtreme Fitness Gyms w Płońsku