Baśń, która zamieniła się w koszmar. Gdy zakochuje się książę, to zwykle początek bajki. Ale gdy książę należy do emirackiej rodziny królewskiej, baśń zamienia się w koszmar.

Artur Ligęska był gwiazdą polskiego fitnessu. Nagradzany i doceniany, otworzył sieć popularnych klubów. Sukces przyszedł szybko, a wraz z nim kłopoty. W Dubaju Artur miał zacząć nowe życie. Jednak Zjednoczone Emiraty Arabskie, jakie widzi świat – nowoczesne, bogate państwo o wielkich możliwościach, okazały się jedynie pięknym mirażem.

Gdy Artur poznał Anioła, księcia Abu Zabi, nie spodziewał się, że to początek jego drogi do piekła. By zatrzymać ukochanego w kraju, Anioł przez 13 miesięcy przetrzymywał go w emirackim więzieniu, gdzie jego życie zmieniło się w koszmar. Bez dowodów, bez możliwości obrony, został skazany na dożywocie. Wydawało się, że jego życie właśnie się skończyło.

Dzięki pomocy polskich dyplomatów, organizacji pozarządowych, przyjaciół i ludzi dobrej woli cudem wyszedł na wolność. Dzięki własnej sile i determinacji przetrwał koszmar. Dziś, poprzez publikację swojej książki, chce pokazać światu prawdę o kraju, w którym ludzkie losy zależą jedynie od kaprysów wszechwładnych szejków.

Premiera książki została przewidziana na 16 października. Już teraz można ją kupić w przedsprzedaży:

https://www.empik.com/inna-milosc-szejka-opracowanie-zbiorowe,p1230630166,ksiazka-p

 

Polecamy także:

Oryginalna kampania -#zjedzQCZAJA! Catering sygnowany znanym nazwiskiem