A jakie to są idealne mięśnie? Z pewnością takie, które cieszą oko właścicielki lub właściciela, a jeżeli przy okazji wywołują jeszcze nutę zazdrości u sąsiada – także dobrze! Praca nad sylwetką nie należy do łatwych, dlatego stajemy na głowie (czasem nawet dosłownie), aby umilić Wam czas spędzony na siłowni.

Tak było i tym razem – miny mówią same za siebie – była moc, energia, dobra zabawa i… pyszne, darmowe BCAA dla każdego! W naszych klubach nigdy nie wieje nudą, uwielbiamy spotykać się z Wami, rozmawiać, organizować dni specjalne – zobaczcie, jak było tym razem!

Odpowiednia dieta i suplementacja to nieodłączny element w drodze do wymarzonej formy, jednak do osiągnięcia sukcesu potrzeba czegoś jeszcze. Brakującym ogniwem są… treningi! Systematyczna aktywność fizyczna, optymalny plan treningowy, fachowa pomoc trenerów – to klucz do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. My nie próżnujemy, tylko pomagamy Wam w drodze do osiągnięcia celów fitness. Nasi trenerzy z okazji dnia kultu masy mięśniowej dali Wam jasne wskazówki, jakie ćwiczenia wykonywać, aby zbudować masę mięśniową. Łapcie rady od profesjonalistów i biegiem na trening!

Polecamy także:

Kontrowersyjna kampania Xtreme Fitness Gyms – Turbo Pupa podbija Polskę