„To nasz strzał w dziesiątkę”

W siedzibie InfoPraca.pl w Warszawie powstała siłownia profesjonalnie wyposażona w urządzenia Life Fitness. Portal InfoPraca.pl to laureat konkursu „Siłownia w firmie” organizowanego przez firmę TOP-GYM.

Firma Top-Gym, wyłączny dystrybutor renomowanych amerykańskich marek Life Fitness oraz Hammer Strength na Polskę jest liderem rodzimej branży fitness pod względem liczby obiektów wyposażonych kompleksowo oraz częściowo w maszyny treningowe nowe i regenerowane. W pełni funkcjonalna siłownia firmowa została zaaranżowana w pomieszczeniu o powierzchni 27 m2. W lokalu pojawiły się, m.in. maszyny cardio z nowoczesnymi konsolami Discover SE, ergometr wioślarski, stepper oraz stacja do treningu siłowego. Pracownicy InfoPraca.pl przez trzy miesiące testowali urządzenia, a motywacji dodał im ogłoszony przez firmę Top-Gym konkurs na najlepszego „Spalacza Kalorii”. Celem konkursu była zacięta wewnętrzna rywalizacja i nagroda w postaci zestawu ekskluzywnych gadżetów treningowych.

Niedawno zakończył się trzymiesięczny okres testowania siłowni firmowej Life Fitness przez pracowników portalu. Julia, zwyciężczyni wewnętrznego konkursu, która zdystansowała konkurentów najbardziej regularnym treningiem i wytrwałością, przyznała: Trening na urządzeniach Life Fitness jest idealną odskocznią po intensywnym dniu pracy – różnorodne opcje, jakie posiadają, pozwalają zarówno wypocząć umysłowi (telewizja, widoki czy dostęp do Internetu), jak i rozruszać się po dniu spędzonym za biurkiem czy też po prostu wzmocnić mięśnie.

Ponadto firma Top-Gym niedawno wyposażyła w urządzenia treningowe Life Fitness cardio i siłowe dwie międzynarodowe bazy wojskowe w Polsce. Pierwsza to Kwatera Główna Wielonarodowego Korpusu Północ – Wschód w Szczecinie, a druga to baza Kandyjskich Sił Zbrojnych ( Canadian Armed Forces) na poligonie w Drawsku Pomorskim. Marka Life Fitness od wielu lat współpracuje z bazami wojskowymi na całym świecie, dostarczając niezawodny, wytrzymały i przygotowany do eksploatacji w najtrudniejszych warunkach sprzęt treningowy. Cieszymy się, że jako TOP-GYM mogliśmy również dołożyć swoją cegiełkę.

Kontakt dla firm zainteresowanych ofertą TOP-GYM corporate wellness: Pawłem Rochala p.rochala@top-gym.pl