Pandemia skupiła się na zdrowiu, a sprzedaż sprzętu do analizy składu ciała osiągnęła najwyższy w historii poziom – wyjaśnia Francesca Cooper z InBody. Operatorzy fitness zaczynają promować badania skriningowe oraz współpracować z lokalnymi gabinetami lekarskimi, aby oferować comiesięczne badania przesiewowe. To rozszerzyło zakres usług i danych, które mogą obecnie zaoferować.

Producent analizatorów, firma InBody wprowadza możliwość korzystania z aplikacji  w celu świadczenia powyższych usług. Dane będą natychmiast dostępne dla klientów z możliwością udostępnienia ich lekarzowi.

Widzieliśmy, jak nasi klienci – operatorzy siłowni chcą na nowo rozpalić cel i świadomość InBody w swoich klubach. Oznacza to, że sprzęt InBody nabrał nowego życia i zamiast być schowany w kącie, kluby oferują go teraz jako odrębną strefę.

Społeczeństwo staje się coraz bardziej świadome i docenia wartość screeningu (badań przesiewowych).

Widzieliśmy również kluby budujące strefy InBody oferujące pełną analizę zdrowia.

Jest to zmiana, która naprawdę pokazuje, w jaki sposób branża chce wspierać NHS i opinię publiczną poprzez dostosowane oferty członkostwa. Wykracza to daleko poza to, czego ludzie oczekują od siłowni i jest to naprawdę ekscytujące.

Firma InBody ciężko pracowała podczas lockdownu oraz po jego zakończeniu, aby nie tylko pomóc obecnym klientom, ale także nowym.

W końcu skupiono się na zdrowiu. Każdy szuka sposobów na jego poprawę, a InBody jest tym ulepszeniem. Celem InBody jest zrozumienie zdrowia i pomoc w edukacji ludzi, aby prowadzili zdrowszy tryb życia.

Nowe, markowe kabiny prezentujące urządzenie i zapewniające prywatność oraz dystans społeczny, zostały przeprojektowane tak, aby towarzyszyć urządzeniom do komponowania i stworzyć profesjonalny charakter.

Akademia InBody

Pod koniec września ruszyła InBody Academy, internetowy portal edukacyjny, dostępny dla klientów InBody, oferujący obszerną wiedzę na temat produktów InBody i ich działania w zakresie interpretacji wyników, a także oferujący stałe wsparcie i edukację.

InBody zmieniło strategię, a klienci zarówno nowi i obecni mogą to dostrzec. InBody zawsze był partnerem, a nie tylko dostawcą dla branży fitness i chociaż pandemia była ciężką próbą dla wszystkich, InBody pozostał na miejscu, wspierając i współpracując ze swoimi operatorami.

Polecamy także:

“Współpraca z firmami cateringowymi jest na pewno opłacalna” – rozmowa z założycielami Projektu Karma