źródło: artykuł sponsorowany

Styl, profesjonalizm i najwyższa jakość obsługi – to cechy, które łączą centrum treningowe Skills28 i włoską markę sprzętu sportowego Technogym. Centrum treningowe w Lublinie zostało stworzone z myślą o najbardziej wymagających fanach aktywnego spędzania czasu i zdrowego stylu życia.

Skills28 to nowoczesne studio fitness, oferujące treningi grupowe i personalne, masaże, fizjoterapię i możliwość skorzystania z ogromnej różnorodności urządzeń do ćwiczeń – funkcjonalna przestrzeń została wyposażona w profesjonalny sprzęt Technogym. Jednak to nie wszystko: klubowicze mogą spróbować swoich sił podczas treningów SkillX – zaprojektowanych z myślą o zapewnieniu wysokiej skuteczności treningu i osiągnięciu maksymalnych efektów w krótkim czasie i w atmosferze rywalizacji pomiędzy uczestnikami.

Skills28 to centrum treningowe stworzone przez ludzi z pasją. Podczas projektowania Skills28 zadbaliśmy o każdy szczegół, wdrażając najnowsze rozwiązania treningowe, technologiczne i przestrzenne. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym każdy może poczuć się komfortowo i czerpać satysfakcję z ćwiczeń. Dlatego też zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z Technogym, dostawcą zaawansowanych produktów i rozwiązań fitness – komentuje Kamila Kozłowska, manager Skills28. Klubowicze mają do dyspozycji profesjonalny sprzęt cardio, siłowy i stacje do treningu funkcjonalnego – posiadamy aż trzy stacje Kinesis Stations, które dają ogrom możliwości treningowych, angażujących wszystkie partie mięśniowe. Wykwalifikowana kadra Skills28 pomoże rozwinąć umiejętności sportowe i wesprze na drodze do osiągnięcia wymarzonych rezultatów – dodaje Kamila Kozłowska.

W Skills28 wielbiciele cardio mają dostęp do kilku rodzajów bieżni, orbitreków i rowerów treningowych Excite Live 7000. Strefa siłowa posiada bramę treningową Dual Adjustable Pulley Fitness, wolne ciężary i ławki treningowe, a także wielofunkcyjną klatkę treningową Olympic Half Rack, idealną do wykonywania różnego typu przysiadów, podciągania, martwego ciągu i wielu innych ćwiczeń.

Skills28 oferuje klubowiczom opcję uczestnictwa w grupowych treningach SkillX powered by Technogym. SkillX skupia się na rozwoju kluczowych umiejętności sportowych: siły, szybkości, zwinności i wytrzymałości. Specjalny dobór ćwiczeń, obciążenia i czasu pozwala intensywnie spalać kalorie i wzmacniać mięśnie, co przekłada się na lepsze rezultaty osiągane na zajęciach – komentuje Michał Ryters, Sales Team Manager w Technogym Polska. W trakcie zajęć SkillX, uczestnicy korzystają z pulsometrów, co pozwala im monitorować swoje tętno i obserwować swoje postępy względem innych trenujących. To motywuje i stwarza atmosferę rywalizacji na zajęciach – dodaje Michał Ryters.

Podczas treningu SkillX wykorzystywany jest specjalny sprzęt z linii SKILL, wyposażony w technologię Multidrive, która pozwala na zmianę oporu za pomocą pokrętła lub dźwigni. Dzięki temu, trener może tak skonstruować zajęcia, aby znalazły się w nich zarówno sesje cardio, jak i elementy treningu siłowego. Wśród urządzeń wybranych przez studio Skills28 znalazły się bieżnie napędzane siłą mięśni człowieka Skillmill oraz ergometry wioślarskie Skillrow.

Dowiedz się więcej o SkillX: www.technogym.com/pl/skillx-performance-training-class/