Skuteczna alternatywa cenowa

Maszyny regenerowane w TOP-GYM

Planujesz otworzyć klub fitness? Zastanawiasz się nad wyborem urządzeń treningowych? Segment rynku fitness, z ofertą maszyn regenerowanych systematycznie rośnie i zyskuje na znaczeniu. Z punktu widzenia inwestora niezwykle istotny jest zakup, leasing lub wynajem długoterminowy maszyn od sprawdzonego dostawcy, który oferuje gwarancję oraz serwis i stały dostęp do części zamiennych. Warto zrobić rekonesans oraz zasięgnąć opinii o danym dostawcy, zanim zdecydujemy się na zakup maszyn regenerowanych do klubu fitness czy ośrodka sportowego.

TOP-GYM to doświadczony i sprawdzony dostawca maszyn regenerowanych na polskim rynku. Specjalizujemy się w regeneracji maszyn od 11 lat. Oferujemy urządzenia regenerowane cardio i siłowe najbardziej renomowanego producenta i globalnego lidera branży, amerykańskiej marki Life Fitness, a także rowery do indoor cyclingu. Zawsze stawiamy na satysfakcję Klienta, dlatego kupując od nas maszyny regenerowane, nasz partner dostaje sprawdzony, sprawny i przygotowany do wieloletniej eksploatacji sprzęt. Zawsze z dumą prezentujemy proces regeneracji krok po kroku naszym Klientom.

Dzięki rozbudowanemu zapleczu logistyczno-technicznemu, powierzchni magazynowej liczącej 6000 mkw, charakteryzującego się szybką reakcją oraz najliczniejszej ekipie pracowników działu technicznego, oferujemy bogaty wachlarz usług dodatkowych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. W TOP-GYM oferujemy m.in:

  • Indywidualny dobór kolorystyki maszyn na życzenie klienta;
  • Możliwość bezpłatnego przechowania maszyn w magazynie, w przypadku przesunięcia terminu otwarcia klubu;
  • Opcję bezpłatnej wymiany uzgodnionej liczby maszyn w ciągu 6-mcy od otwarcia klubu;
  • Możliwość przedłużenia gwarancji na maszyny na indywidualnych warunkach.

To tylko niektóre z bonusów, które inwestor zyskuje, dzięki współpracy z TOP-GYM.

Zapraszamy do kontaktu.

TOP-GYM  – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych !