W Ostrowie Wielkopolskim 25 lutego 2019 roku został otwarty klub SKY Fitness.
W chwili obecnej trwają prace nad powiększeniem obiektu, co jest o tyle wyjątkowe, że blisko 600 m2 mieścić się będzie na poziomie -1, który jest bezpośrednio związany z zabytkowym budynkiem „Stara Przepompownia”
Obecnie jest to jedyny obiekt w mieście, który docelowo będzie udostępniał swoim klubowiczom do użytku, aż trzy piętra.
Powierzchnia klubu wyniesie blisko 1100 m2, a strefa power, strefa maszyn izotonicznych, dwa studia fitness czy strefa cross-fit to tylko niektóre z udostępnianych klubowiczom powierzchni.

Otwarcie wszystkich poziomów planowane jest na drugi kwartał bieżącego roku. Aktualnie do dyspozycji klubowiczów są dwa piętra mieszczące się w bardziej nowoczesnej części budynku. SKY Fitness to klub, który skupia się bezpośrednio na pozytywnych relacjach z klientem.
Nie będzie w nim długoterminowych umów. Chcemy skupić się przede wszystkim na celach naszych klubowiczów, na tym czego im potrzeba. To oni mają decydować na jak długo z nami zostaną i to oni mają tworzyć ten klub, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z ich strony. Wprowadzamy właśnie szereg udogodnień takich jak zapisy online na zajęcia grupowe czy wykupienie członkostwa online, co nie jest praktyką powszechnie stosowaną w mniejszych miejscowościach. Klubowicz ma u nas czuć się jak „w domu” i nad tym się skupiamy. – mówi manager obiektu Marlena Berlik
Klub SKY Fitness jest dedykowany wszystkim, którzy chcą prowadzić aktywny tryb życia. Jest to też miejsce, w którym młodzi pasjonaci sportu mogą rozwinąć swoje skrzydła, ponieważ oferuje on możliwości dofinansowania szkoleń dla rozpoczynających swoją przygodę trenerów personalnych czy instruktorów fitness, których w mniejszych miejscowościach jest deficyt.
Polecamy także
TI Fitness – klub z dobrze przemyślaną strategią biznesową