photo: Facebook Park Rozrywki FlySky

Perfect Gym w parku trampolin FlySky

Parki trampolin stają się coraz bardziej popularne w Polsce, Europie i na całym świecie.  Trend zachęcił firmę Perfect Gym do opracowania spersonalizowanego systemu internetowego dedykowanego parkom trampolin oraz parkom rozrywek. Firma Perfect Gym przeprowadziła rozmowy z wiodącymi właścicielami i menedżerami parków trampolin, dzięki czemu opracowała rozwiązanie, które spełnia wymagania tych konkretnych firm. Wielu właścicieli parków trampolin codziennie korzysta z systemu Perfect Gym. FlySky jest jednym z najmłodszych klientów. Traktowany jako jedyny park rozrywki w Polsce, który łączy dziesiątki niesamowitych trampolin z kolorowym placem zabaw. FlySky przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych, zarówno małych dzieci, jak i dorosłych. Jest to idealne miejsce do stawiania pierwszych kroków na trampolinie oraz relaksu po wyczerpującym dniu.  Jest to również miejsce, w którym można nauczyć się elementów akrobatyki, trenować sztuczki, a także kombinacje gimnastyczne. FlySky jako kompleksowy obiekt postanowił nabyć oprogramowanie Perfect Gym, aby wspierać swoje codzienne operacje.

Kontrola dostępu do placów zabaw

Najlepiej sprzedającą się atrakcją, którą oferuje FlysSky jest plac zabaw, w którym mogą się bawić zarówno dzieci jak i młodzi dorośli. Aby uzyskać dostęp do placu zabaw, klienci muszą zarejestrować się na recepcji, gdzie personel aktywuje licznik w punkcie sprzedaży oprogramowania Perfect Gym. Po wyjściu z placu zabaw pracownicy recepcji zatrzymują kontuar na punkcie POS, a klienci otrzymują informację o czasie spędzonym na placu zabaw i wymaganej kwocie do zapłaty.

Połączenie online z PerfectGym

Główną częścią FlySky jest strefa trampolin mieszcząca 80 różnych trampolin, na których każdy może przeprowadzić trening całego ciała FBW (Full Body Workout) lub nauczyć się nowych umiejętności akrobatycznych. Aby skorzystać z parku trampolin klient musi zarejestrować się online. Perfect Gym stworzył specjalny moduł do zapisów online dedykowany parkom trampolin. Pozwala on na zapisy o każdej godzinie z aktualną informacją, o tym ile w danej chwili zostało wolnych miejsc. W następnym kroku członkowie mogą się zalogować lub założyć nowe konto. W kolejnym kroku proszeni są również o zgodę na kilka warunków, które zostały ustanowione w systemie Perfect Gym. Po rejestracji nowy członek otrzymuje automatyczny e-mail potwierdzający, skonfigurowany w Centrum Automatyzacji Perfect Gym. W następnym kroku członkowie proszeni są o wybranie ilości jednorazowych wejść i ilości antypoślizgowych skarpet. Perfect Gym może również dostosować możliwości sprzedaży dodatkowej, umożliwiając właścicielom dodawanie nowych produktów w procesie odprawy. Na koniec klient dokonuje zakupu przez Internet za pośrednictwem strony internetowej jednego z licznych dostawców płatności, w tym przypadku PayU.

Zarządzanie parkiem trampolin

Park trampolin lub rozrywki, taki jak FlySky, jest skomplikowanym obiektem, który wymaga systemu nie tylko do rezerwacji miejsc, ale także do kontroli dostępu i procesów rejestracji online. Moduł, który udostępnia firma Perfect Gym zorientowany na park trampolinowy pozwala właścicielom tych obiektów lepiej kontrolować operacje, zarządzać nowymi klientami, komunikować nowe oferty, a także zapewniać bezpieczny proces rezerwacji. Obiekty o bardziej ryzykownych i ekstremalnych cechach wymagają również niezawodnego systemu przechowywania podpisanych zwolnień i umów, tak aby park mógł prowadzić bezpieczną i odpowiedzialną działalność.

źródło: artykuł sponsorowany