Studio SL FIT w Sandomierzu wzbogaciło swoją ofertę o rozwiązanie treningowe BIOCIRCUIT™ marki TECHNOGYM. Tym samym, SL FIT stał się pierwszym obiektem w Polsce posiadającym ten koncept treningowy.

Wybór BIOCIRCUIT™ oznacza znacznie więcej niż zakup wyposażenia klubu fitness. To nie tylko inteligentny sprzęt, ale także przebadana i sprawdzona metoda treningowa oraz zestaw ćwiczeń dopasowany do różnych celów treningowych. Na BIOCIRCUIT™ składa się 12 urządzeń: 6 maszyn cardio i 6 lub 9 maszyn siłowych.

„BIOCIRCUIT to nowa pozycja w ofercie Technogym, która może być interesującą opcją dla właścicieli klubów fitness i inwestorów, również w kameralnych studiach treningowych” – komentuje Michał Ryters, Key Account Manager w ITP S.A., odpowiedzialny za współpracę z SL FIT. “BIOCIRCUIT ™ sprawia, że oferta klubu fitness wyróżnia się na tle innych, pozwala pozyskać nowych klubowiczów, zwiększyć retencję i wygenerować dodatkowe przychody. Cieszymy się, że SL FIT, jako pierwszy klub w Polsce, zdecydował się na to rozwiązanie i jesteśmy przekonani, że przyniesie ono wymierne korzyści biznesowe” – dodaje Ryters.

SL FIT to kameralne studio treningowe zlokalizowane w Sandomierzu, oferujące do tej pory treningi EMS i treningi personalne. Wybór BIOCIRCUIT™ ma być kolejnym krokiem w rozwoju oferty i rozbudowaniu zajęć grupowych, oferowanych w studio.

„Prowadząc studio treningowe o niewielkiej powierzchni, podstawowym warunkiem przy zakupie sprzętu jest jego dopasowanie do warunków lokalowych, ale również zapewnienie jak największej liczbie uczestników możliwości treningu w tym samym czasie w komfortowych warunkach” – komentuje Sylwia Latkowska, właściciel Studia Treningu SL FIT. “BIOCIRCUIT urzekł mnie nie tylko prostotą użytkowania, ale również inteligentną technologią, która prowadzi użytkownika krok po kroku przez sesję treningową i pozwala mu realizować różne cele treningowe: od spalenia kalorii, poprzez modelowanie sylwetki, aż po budowanie wytrzymałości, a to wszystko w zaledwie 30 minut lub krócej” – dodaje Latkowska.

BIOCIRCUIT został wyposażony w inteligentne technologie, takie jak Spotter Assistance, która pełni rolę asystenta i pomaga wykonać ostatnie powtórzenia pod koniec treningu, gdy tego potrzebuje osoba ćwicząca oraz BIODRIVE ENGINE, który dostosowuje opór urządzenia oraz tempo do rodzaju wykonywanego treningu. Do aplikacji BIOCIRCUIT użytkownik loguje się tylko raz, bez konieczności ręcznego dostosowywania urządzenia, a co za tym idzie: marnowania czasu. Po zalogowaniu, system rozpoznaje ćwiczącego, wskazuje mu miejsce rozpoczęcia treningu i automatycznie dopasowuje parametry urządzenia do każdego użytkownika. Niweluje to kolejki do urządzeń, ponieważ każda osoba zaczyna swój trening od pierwszego wolnego urządzenia, a nie od tego samego, co pozostali użytkownicy. Taki sposób organizacji zajęć, wpływa nie tylko na usprawnienie treningu, ale również na jego urozmaicenie. Dodatkowo, trener nadzorujący ćwiczenia, na podstawie wywiadu z ćwiczącym, może wyeliminować niektóre ćwiczenia u osób z określonymi problemami zdrowotnymi np. po kontuzjach.

Więcej o BIOCIRCUIT na www.technogympolska.pl

Polecamy także:

ITP S.A. otworzy pierwszy showroom TECHNOGYM w Polsce