Smart Gym otworzył ósmy klub na Śląsku. Najnowsza siłownia znajduje się w Katowicach przy alei Roździeńskiego 14 i jest już czwartym klubem tej sieci w tym mieście. Na przestrzeni 3400m2 jest 17 różnych stref treningowych. Siłownia jest czynna 24/7, także w niedzielę.

W klubie każdy znajdzie coś dla siebie. Klubowicze mają do dyspozycji takie strefy jak:

– Strefa Cardio,

– Strefa Eco Cardio,

– Strefa Power,

– Strefa Kobiet,

– Strefa HIIT Mill,

– Strefa Alternatywnej Rozgrzewki,

– Strefa Maszyn Wolnych i Półwolnych,

– Strefa Maszyn Izotonicznych,

– Strefa Funkcjonalna,

– Strefa ELEIKO,

– Sala Indoor Cycling,

– Strefa Core

– Cinema Cardio – jest to jedyne miejsce, w którym oglądanie telewizora przez długi czas jest pochwalane. Klubowicze wykręcają na rowerze mnóstwo kilometrów oglądając filmy. W repertuarze codziennie inna kultowa produkcja filmowa.

– Sala Fitness,

– Strefa Cross

– a także Sauna Sucha i Strefa Chill

Dla wszystkich Klubowiczów, którzy przyjeżdżają rowerami na siłownię jest przygotowane specjalne miejsce, zwane rowerową stacją naprawczą. Jeśli będzie potrzeba dokręcić śrubkę czy napompować koło, nie będzie z tym problemu. Dla osób, które wolą poruszać się po mieście autem jest przygotowany parking zaraz przy klubie.

Na terenie siłowni znajduje się Protein Bar, w którym można nabyć napoje do picia, shake’i białkowe oraz batony proteinowe do wzmocnienia po wyczerpujących treningach. Dla osób, które chcą zjeść swój posiłek po lub przed treningiem zachęcamy do skorzystania z Fit Kuchni, w której można podgrzać lunch/obiad/kolację.

Na stronie internetowej klubu znajduje się zawsze aktualny grafik zajęć. Klubowicze, którzy preferują ćwiczenia grupowe polecamy zajęcia: Tabata, Pośladki Bum Bum, Płaski Brzuch, Salsation czy Pilates.

Wszelkie nowinki z życia klubu dostępne są na facebooku klubu:

https://www.facebook.com/smart.gym.katowice.rozdzienskiego/

Smart Gym to znana i lubiana sieć klubów fitness na Śląsku. Klubowicze chętnie odwiedzają Smarta ze względu na wyposażenie, różnorodne zajęcia i strefy do ćwiczeń. Aby dostosować się do zapracowanych Klubowiczów – większość klubów otwarta jest całą dobę we wszystkie dni tygodnia.

Polecamy także:

Orangetheory Fitness w Wilanowie oficjalnie otwarty