Zapraszamy na kolejną odsłonę sondy wśród właścicieli klubów fitness, które otworzyły się po zniesieniu lockdown. Dziś prezentujemy wypowiedź Wojciecha Nowaka z klubu Active Planet Solec Kujawski.

***

W 16-tysięcznym Solcu Kujawskim klub fitness i siłownia to było to czego brakowało. Przez ostatnie lata obserwowaliśmy rynek, uczestniczyliśmy w licznych szkoleniach i targach oraz odwiedziliśmy dziesiątki klubów fitness. Współpracowaliśmy także z Krzysztofem Pakulcem – konsultantem branży fitness, szkoleniowcem z zakresu zarządzania klubem fitness. Wszystkie te działania pozwoliły nam wybrać to co najlepsze, korzystając ze swoich spostrzeżeń, wiedzy i doświadczenia innych.

W momencie, gdy data otwarcia była już zaplanowana dowiedzieliśmy się, że to jeszcze nie teraz, że wszystkie siłownie zostają zamknięte.

Wykorzystaliśmy ten czas na ostatnie przygotowania tak aby zapewnić zasady bezpieczeństwa i zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem, zarówno dla klientów, jak i pracowników obiektu.

Było wiele niewiadomych i obaw o przyszłość. Co możemy powiedzieć po niespełna 4 tygodniach funkcjonowania klubu?

Klubowicze nam zaufali i duża część z nich wykupiła już karnety roczne.

Active Planet posiada w swojej ofercie coś więcej, niż tylko przestrzeń do ćwiczeń. Personalizacja, kameralna i ciepła atmosfera w jakiej odbywa się aktywność fizyczna to coś, co nas wyróżnia.

Na naszych klubowiczów czeka nowy obiekt o wysokim standardzie, w industrialnym stylu, klimatyzowany z komfortowo rozplanowaną i urządzoną powierzchnią niespełna 700m2. Siłownia wyposażona jest w sprzęt firmy LifeFitness od oficjalnego dystrybutora TOP-GYM ze strefą cardio, wolnych ciężarów oraz maszyn siłowych. Oferujemy także zajęcia grupowe prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę na przestrzennej sali o powierzchni 160m2 oraz pomieszczenie do treningu funkcjonalnego.

To tylko początek bo mamy plany i perspektywę rozwoju: www.activeplanet.com.pl

Polecamy także:

Calypso Fitness Club w Elblągu już działa! – sonda