fot. mat. prasowe

Otwarcie 16 lokalizacji Fitness World

Opóźnienia, opóźnieniami, ale już dziś w Sosnowcu zostanie otwarty pierwszy całodobowy klub fitness. To 16 lokalizacja Fitness World w Polsce i drugi ich klub otwarty w tym roku.

Pierwszy w Sosnowcu całodobowy klub

Pierwszy w Sosnowcu klub Fitness World zostanie otwarty 29 października 2018 r. ( w poniedziałek). Klub o powierzchni 2000 m2 będzie to całodobowy lokal otwarty przez 7 dni w  tygodniu. Nowy klub sieci Fitness World będzie znajdował się na dwóch piętrach budynku przy ul. Teatralnej 11 w Sosnowcu. Podobnie, jak w pozostałych klubach sieci, wystrój utrzymany będzie w skandynawskim stylu, a powierzchnia podzielona na strefy przeznaczone do różnych form treningu. Obecnie trwają prace projektowe.

Wielkie otwarcie

Otwarcie klubu nastąpi o godzinie 16:00. Na gości czeka tort, szampan, zdrowe fit poczęstunki, a także szereg atrakcji, tj. maraton zajęć fitness, a także pokaz taneczny.

Pierwotnie otwarcie zapowiadane było na wiosnę.

________________

O Fitness World

Pierwszy klub Fitness World otwarto w 2005 r. w Danii. Obecnie jest to jedna z największych sieci klubów fitness na rynku duńskim, a od 2015 r. stawia na rozwój na rynku polskim. Posiada już piętnaście klubów na terenie trzech województw. Profesjonalna kadra trenerska prowadzi innowacyjne formy zajęć grupowych i indywidualnych, które każdego dnia zmieniają życie tysięcy ludzi. Wartości, którymi kieruje się sieć to zdrowie dla wszystkich, najwyższa jakość, ekologia oraz duńska filozofia szczęścia „hygge”. Kluby otwarte są 24h / 7 dni w tygodniu.