Oktawia Nowacka gościem specjalnym Dnia Otwartego w Body Center

Multibrandowy salon sportowy 4Faces i Galeria Północna w Warszawie szykują wiele sportowych atrakcji dla wszystkich entuzjastów aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania. W najbliższą sobotę – 12 maja rozpocznie się cykl sportowych sobót na dachu jednego z największych centrów handlowych w stolicy. Będzie to również doskonała okazja, aby wziąć udział w treningu, który poprowadzi Oktawia Nowacka. Brązowa medalistka olimpijska z Rio de Janeiro oraz ambasadorka marki Under Armour będzie gościem specjalnym trzeciej odsłony Dnia Otwartego w Body Center.

Jedno z największych centrów handlowych w stolicy 12 maja zainauguruje cykl sportowych sobót dla mieszkańców Warszawy. Pogoda sprzyja podejmowaniu aktywności na świeżym powietrzu, dlatego miejscem spotkań będzie dach Galerii Północnej. Już o godz. 11:00 trener 4Faces przeprowadzi trening z technik rollowania, które jest idealnym sposobem na regenerację. Automasaż rozluźnia mięśnie po wysiłku fizycznym i pozytywnie wpływa na układ krążenia. Coś dla siebie znajdą nie tylko pasjonaci sportu, ale również zdrowego odżywiania. Natomiast dietetyk kliniczna salonu 4Faces w godz. 11:00-14:00 będzie na dachu Galerii Północnej wykonywać bezpłatne analizy składu ciała, a także doradzi w zakresie zbilansowanej diety pod kątem możliwości oraz potrzeb organizmu.

Głównym punktem programu będzie jednak trening ogólnorozwojowy pod okiem medalistki olimpijskiej z Rio, najbardziej utytułowanej polskiej pięcioboistki, Oktawii Nowackiej. Ambasadorka Under Armour w samo południe poprowadzi zajęcia dla osób, które wcześniej zapiszą się na wydarzenie. Po ich zakończeniu, o godz. 13:00 udzieli natomiast konsultacji dietetyczno-treningowych w strefie Body Center w salonie 4Faces. – Pięciobój wymaga ode mnie wszechstronności, dlatego odpowiednie przygotowanie fizyczne, zbilansowana dieta oraz umiejętność połączenia pływania, szermierki, jeździectwa, biegów przełajowych, a także strzelectwa w jedną całość, pozwala osiągać sukcesy i czerpać pełną satysfakcję z uprawiania tej wymagającej dyscypliny. Jestem weganką i promuję świadome odżywianie. Zdrowa dieta oczyszcza umysł oraz daje przypływ energii i siły. Chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami, a spotkanie z pasjonatami sportu stanowi ku temu doskonałą okazję – powiedziała Oktawia Nowacka.

Współpraca z marką Under Armour oraz tak wybitną sportsmenką, jak Oktawia Nowacka pozwala nam być bliżej ludzi, ich potrzeb, a także budować świadomość na temat dietetyki, treningu personalnego oraz wszystkich nowinek, które dynamicznie przenikają do naszej sportowej codzienności. W centrum naszego zainteresowania jest człowiek i jego rozwój sportowy. Wierzymy, że wspólnie z Galerią Północną zapewnimy uczestnikom naszych spotkań garść potrzebnych informacji, a spotkanie z Oktawią będzie dla nich niezapomnianym przeżyciem – podsumowała Paulina Paszczyk, dyrektor 4Faces.

Eksperci strefy Body Center, zlokalizowanej w salonach 4Faces, doradzają na co dzień w kwestii doboru odpowiedniej diety oraz planu treningowego. Na miejscu możliwe jest przeprowadzenie profesjonalnej analizy składu ciała, wywiadu dotyczącego preferencji żywieniowych czy też testów na nietolerancje pokarmowe. Dostępna jest również usługa biomechaniki stopy. Polega ona na badaniu poprzez specjalne urządzenie, które nagrywa i mierzy ustawienie stopy podczas marszu na bieżni. Pozwala dobrać odpowiednie obuwie, zmniejszając tym samym ryzyko urazów i kontuzji.

Dzień Otwarty w Body Center to wydarzenie cykliczne, które odbywa się w salonach 4Faces w Warszawie (Galeria Północna), Poznaniu (CH Avenida) oraz Katowicach (Galeria Katowicka).
Zapisy można kierować na adres warszawa@4faces.com.pl

Więcej informacji znajduje się pod linkiem:  https://www.facebook.com/events/1684270565001015/

***
OTCF to polska firma, która powstała z pasji do sportu. Specjalizuje się w tworzeniu, produkcji, sprzedaży odzieży sportowej oraz akcesoriów dla konsumentów i sportu zawodowego. W swoim portfolio firma posiada marki 4F, 4F Junior oraz Outhorn, a także multibrandowe sklepy 4Faces. Ideą OTCF jest łączenie kompetencji, technologii świata sportu ze światem stylu i mody.
To dzięki zaangażowaniu pracowników firmy powstają produkty, które noszą olimpijczycy, zawodowi sportowcy, a także amatorzy oraz pasjonaci aktywności fizycznej. Strategią OTCF jest ciągły rozwój. Dlatego firma udoskonala ofertę, przygotowuje nowe projekty. Rozpoczęła także ekspansję na rynki zewnętrzne.
Salony 4Faces znajdują się w Warszawie, Katowicach i Poznaniu. facebook.com/Sport4Faces

 

Źródło: Informacja prasowa