źródło: informacja prasowa

Najważniejsze zawody w kulturystyce i fitness odbędą się już od 28 lutego do 1 marca w Centrum Kongresowym Targów Kielce!

Debiuty, to otwarta impreza dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową w kulturystyce i fitness. Wydarzenie rokrocznie budzi bardzo duże zainteresowanie, a Targi Kielce od wielu lat wpisują się w kalendarz polskich zawodników jako centrum kulturystycznego świata. Z pewnością tegoroczna edycja debiutów, zorganizowana w przestrzeni Centrum Kongresowego Targów Kielce dostarczy uczestnikom ogromnych emocji sportowych.

W wydarzeniu wezmą udział zawodnicy i zawodniczki, którzy nie są zrzeszeni w organizacjach sportowych, nie należą do Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz nie brały dotychczas udziału w żadnych zawodach ogólnopolskich lub międzynarodowych. Zawody odbędą się w różnych kategoriach fitness oraz w różnych kategoriach wiekowych.

Oprócz sportowych zmagań, w przestrzeni kieleckiego ośrodka wystawienniczego nie zabraknie stoisk firm, które zaprezentują swoją ofertę. Podczas debiutów swoje stoisko będą mieli m.in. firma MORDEX – producent wysokiej klasy odzieży sportowej, Mineral SPA Oziminka oraz Fitness Klub ZDROFIT.

Organizatorem wydarzenia są: Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz Targi Kielce. Partnerem debiutów oraz fundatorem nagród dla zawodników jest firma FA Engineered Nutrition.

Bilety można kupić przez Internet oraz w dniu imprezy, w dostępnych kasach.

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia dostępnym w regulaminie na stronie pzkfits.pl

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku: Debiuty PZKFiTS w kulturystyce i fitness 2020

Zapraszamy od 28 lutego do 1 marca do Centrum Kongresowego Targów Kielce!

Polecamy także:

HASTA LA VISTA – profesjonalne centrum rekreacyjno – sportowe we Wrocławiu