fot. mat.prasowe/ facebook.com/royalwilanow

Sportowy Royal Wilanów

Grupa Capital Park, właściciel i zarządca kompleksu Royal Wilanów, jest w trakcie realizacji specjalnego projektu dedykowanego pracownikom oraz najemcom, a także wszystkim mieszkańcom Warszawy. Przed obiektem wybudowano 300-metrowy namiot, w którym każdy może spróbować swoich sił w treningu crossfit, crossfit endurance, crossfit teens, spinningu oraz boksie. Całomiesięczne wydarzenie obejmuje treningi oraz bezpłatne porady trenerów personalnych.

Letnia Strefa Royal Wilanów

facebook.com/royalwilanow

W ramach projektu Letnia Strefa Royal Wilanów, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Grupa Capital Park, przy ul. Klimczaka 1 stanął ogromny namiot. Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie pracowników Royal Wilanów oraz wszystkich mieszkańców Warszawy do włączenia do swojego życia aktywności fizycznej. Letnia Strefa Fitness to outdoorowe treningi które będą prowadzone codziennie przez certyfikowanych trenerów.

Royal Wilanów to budynek zbudowany w zgodzie z najnowszymi trendami, ekologiczny, przyjazny użytkownikowi – te same wartości przyświecają także organizowanym przez nas licznym wydarzeniom, integrującym lokalną społeczność. Mamy nadzieję, że wspólne treningi w trakcie Letniej Strefy Fitness będą ciekawą i praktyczną formą promocji zdrowego trybu życia, który zachęci wszystkie uczestniczące w nich osoby do dalszych poszukiwań ulubionej formy aktywności fizycznej i coraz częstszego podejmowania jej pomiędzy codziennymi obowiązkami – mówi Kinga Nowakowska, członek zarządu i dyrektor operacyjna Grupy Capital Park, właściciela Royal Wilanów.

 

W trakcie trwania projektu chętni mogą bezpłatnie spróbować swoich sił w takich dyscyplinach, jak crossfit, crossfit olimpic weightlifting, crossfit endurance, crossfit teens, przeznaczony dla młodzieży w wieku 13-18 lat, spinning, autorskie zajęcia z bodyArt, prowadzone przez Agnieszkę Śliskowską czy w treningach bokserskich dla kobiet. W programie znalazły się również treningi kolarskie z AirBike oraz biegowe z Nike. Ponadto we wszystkie dni trwania wydarzenia, w godz. 8-10 oraz 18-20 można skorzystać z bezpłatnych porad instruktorów i trenerów personalnych Artis Wellness Club.

facebook.com/royalwilanow

Letnia Strefa Royal Wilanów funkcjonuje przez cały sierpień.

Partnerami wydarzenia są Urząd Dzielnicy Wilanów, CrossFit 12U1, Elektromoc, AirBike, Nike, Artis Wellness Club, Mazda Bołtowicz, Teraz Wilanów, Harley-Davidson Twin Peaks Warszawa, Agnieszka Śliskowska Studio Treningu.

Royal Wilanów to nowoczesny kompleks biurowo-usługowy usytuowany w samym sercu Wilanowa, naprzeciwko ratusza dzielnicy i w prestiżowym sąsiedztwie zabytkowego zespołu parków i ogrodów królewskich Pałacu Wilanowskiego. Na czterech kondygnacjach obiektu znajduje się nowoczesna powierzchnia biurowa, natomiast na parterze i poziomie -1 budynku znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje i kawiarnie, czynne również poza godzinami pracy biur. Royal Wilanów to przyjazna przestrzeń, która jest miejscem spotkań użytkowników biur oraz mieszkańców Wilanowa i okolic. To miejsce, w którym można zrobić zakupy, załatwić wszystkie codzienne sprawy, a także zorganizować spotkanie biznesowe, umówić się na poranną kawę czy na kolację z przyjaciółmi w jednej z restauracji.

Zobacz także:

CityFit na warszawskiej Woli