photos: TOP-GYM

Maszyny cardio Life Fitness kompatybilne z Apple Watch

Sprzęt Life Fitness kompatybilny z Apple Watch. Synchronizacja umożliwia wymianę najważniejszych parametrów treningowych w automatyczny sposób. To kolejny krok dla marki Life Fitness, która mocno stawia na personalizację treningu cardio.

Globalny lider, amerykańska marka Life Fitness opracowała rozwiązania, umożliwiające bezprzewodową i bezproblemową synchronizację Apple Watch z konsolami w maszynach cardio. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji. Po zsynchronizowaniu konsole Life Fitness i zegarki Apple Watch wymieniają najważniejsze parametry treningowe w sposób automatyczny.  Ta opcja jest dostępna w trzech liniach maszyn cardio: Elevation, Integrity oraz Discover SE3 HD. Użytkownik może śledzić, m.in. takie parametry jak tętno, prędkość czy spalone kalorie.

To kolejny krok dla marki Life Fitness, która mocno stawia na personalizację treningu cardio, znakomicie wpisujący się w globalny trend, jakim jest monitorowanie treningu oraz co za tym idzie utrzymywanie motywacji na wysokim poziomie.

-Na świecie co roku odnotowuje się ponad 700 milionów treningów na maszynach cardio, a my  mamy świadomość, że użytkownicy oczekują różnych możliwości personalizacji i monitorowania treningu. To nowe rozwiązanie pokazuje, że jako lider nieustannie wcielamy w życie nasze motto, jakim jest dostarczanie unikalnych doświadczeń treningowych. – zauważa Jamie Irick, CEO Life Fitness.

Zapraszamy do kontaktu.

 

100 % zadowolonych klientów!

źródło: Artykuł sponsorowany

Zobacz także: