Sprzęt roku 2017

SKILLROW od Technogym z nagrodą FIWE AWARDS 2017

Tegorocznym laureatem prestiżowej nagrody FIWE AWARDS w kategorii SPRZĘT został Technogym, który zaprezentował ergometr wioślarski SKILLROW przeznaczony do treningu atletycznego. Naszym gościem w studio Branża Fitness TV był Dominik Śliwowski, Członek Zarządu ITP S.A., General Manager Technogym Polska, który powiedział nam kilka słów o zwycięskim produkcie.

SKILLROW – to pierwszy w pełni połączony z siecią ergometr wioślarski, umożliwiający trening budujący siłę i wytrzymałość, który powstał przy współpracy z atletami startującymi na Igrzyskach Olimpijskich. SKILLROW to wyjątkowy design, najnowocześniejsze technologie i intensywny trening zorientowany na cel.

SKILLROW został zaprojektowany tak, aby był prosty i bezpieczny w użyciu. Opatentowana technologia MULTIDRIVE umożliwia regulacje oporu w szerokim zakresie, dzięki czemu użytkownik może zmienić tryb pracy z treningu cardio na trening siłowy, w bardzo prosty sposób. Kolejny patent AQUAFEELL odpowiada za idealne odzwierciedlenie naturalnego ruchu i zachowania wioseł podczas wiosłowania na wodzie. Efekt jaki uzyskujemy dzięki AQUAFEEL sprawia, że trening na ergometrze wioślarskim jest bezpieczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Konsola prezentująca wskaźniki efektywności (moc, czas, dystans itp.) znajduje się na wysokości wzroku, co gwarantuje łatwy dostęp w każdym momencie treningu.

Co jeszcze? Najnowocześniejsze technologie zastosowane w produkcie umożliwiają tworzenie rywalizacji między trenującymi. Rywalizować można wiosłując indywidualnie lub w grupie. Wyścig między klubowiczami może być prezentowany na ekranie, co sprawia, że wrażenia z zajęć będą niezapomniane.

Co jeszcze Technogym zaprezentował podczas warszawskich targów FIWE? O tym powiedział nam Jakub Wińkowski, Product Manager Technogym Polska.