Firma ITP S.A., będąca oficjalnym przedstawicielem marki TECHNOGYM w Polsce, wyposażyła strefy fitness w trzech lokalizacjach butikowej sieci PURO Hotels. Dzięki tej współpracy, goście hotelowi PURO w Krakowie, Łodzi i Warszawie, będą mogli trenować na urządzeniach z ekskluzywnej linii Personal od TECHNOGYM.

TECHNOGYM to uznany na całym świecie producent urządzeń fitness, który wyposażył w swój sprzęt ponad 65 tysięcy klubów fitness, 100 tysięcy apartamentów i domów prywatnych oraz 16 tysięcy hoteli i promów. W Polsce, firma ITP S.A. reprezentująca markę Technogym, współpracuje m.in. z hotelami sieci Mercure, Best Western Premiere, Park Inn by Radisson, For Points by Sheraton, M Gallery by Sofitel czy Sheraton Hamilton. Sprzęt TECHNOGYM został wybrany również do trzech lokalizacji butikowej sieci PURO Hotels.

Współpraca z PURO to dla nas duże wyróżnienie. Charakter hoteli, ich nowoczesna architektura i zastosowanie nowoczesnych technologii idealnie współgrają z filozofią Technogym – komentuje Dominik Śliwowski, Członek Zarządu ITP S.A., General Manager marki Technogym w Polsce. Do PURO Hotels zarekomendowaliśmy naszą designerską i najbardziej ekskluzywną linię urządzeń Personal, zaprojektowaną przez słynnego, włoskiego projektanta Antonio Citterio. Jesteśmy przekonani, że goście hotelowi docenią nie tylko funkcjonalność urządzeń, ale również to, że są wyjątkowo miłe dla oka – dodaje Śliwowski.

Wśród wybranych przez PURO Hotels urządzeń znalazły się m.in. bieżnia z multimedialnym ekranem UNITY, rower poziomy, brama do treningu siłowego wraz z akcesoriami oraz urządzenie do treningu funkcjonalnego Kinesis Personal, na którym można wykonać ponad 250 kombinacji ćwiczeń. Dzięki interaktywnym ekranom na urządzeniach cardio, goście hotelowi mogą korzystać podczas treningu z ulubionych aplikacji, telewizji czy internetu.

PURO Hotels to pierwsza w Polsce lifestylowa marka hoteli, która stawia przede wszystkim na przeżycia i lokalne doświadczenia. Każdy hotel PURO ma swój indywidualny, lokalny i wyrazisty styl wnętrz, stworzony przez uznane biura projektowe z Polski i zagranicy. PURO Hotels położone są w centrach dużych miast lub atrakcyjnych turystycznie dzielnicach owych miast – wszędzie tam, gdzie dużo się dzieje. Aktualnie sieć posiada swoje obiekty w Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi i od niedawna również w Warszawie.

Polecamy także:

Balance – Pierwsze studio fitness inspirowane baletem otworzyło się w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej