Oficjalny przedstawiciel marki Technogym w Polsce, firma ITP S.A., uruchamia kolejną edycję kursu dla trenerów personalnych w ramach Technogym Academy. Szkolenie startuje już 19 stycznia 2019 r.

Technogym Personal Trainer to kompleksowy kurs dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę jako trener personalny lub poszerzyć dotychczas zdobyte kwalifikacje zawodowe. Kurs obejmuje 127 godzin wykładów i warsztatów i składa się z kilkunastu bloków tematycznych takich jak m.in. Anatomia, Fizjologia, Planowanie treningu, Analiza i ocena danych, Motywacja i sprzedaż treningów personalnych czy Metody treningowe. Wśród wykładowców znaleźli się trenerzy i praktycy z wieloletnim doświadczeniem w branży m.in. Michał Skowron, Kamil Goleń, Adam Pawelec czy Anna Szymańska. 

Program kursu został opracowany w ścisłej współpracy z prowadzącymi, dzięki czemu stawia przede wszystkim na praktyczne aspekty pracy trenera i jak najlepsze przygotowanie go do pracy hiperkonkurencyjnym rynku. Osoby, które ukończą nasz kurs zdobędą kompleksową wiedzę, umiejętności i uprawnienia do pracy jako trener personalny. Kurs kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym, uzyskaniem dyplomu ukończenia szkolenia w ramach Technogym Academy oraz wpisem do rejestru EREPS stworzonym i prowadzonym pod patronatem Europe Active. Program spełnia wymogi EHFA Standards EQF Level 4 Personal Trainer. 

 

Więcej informacji i zapisy na stronie: https://technogymacademy.pl/technogym-personal-trainer

 

Polecamy również:

Imponujący Reshape Fitness już otwarty