Trenerzy, siłownie, kluby fitness, dietetycy w jednym miejscu

Sport w jednym miejscu – LikeActive.com

W sieci pojawiła się nowa wyszukiwarka sportowa. LikeActive.com to aplikacja, za pomocą której użytkownik znajdzie wszystko, co interesuje go w dziedzinie aktywności fizycznej oraz w kwestiach związanych z uprawianiem sportu. Za jej pomocą w prosty sposób można wyszukać znajdujące się w okolicy zainteresowanego: siłownie, kluby sportowe, trenerów osobistych, dietetyków itp. Nowa wyszukiwarka wystartowała z dn. 14 sierpnia. Portal www.BranzaFitness.com został partnerem LikeActive.com.

Zespół LikeActive wyszedł naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, umożliwiając wszystkim firmom, które swoją działalność wiążą ze sportem oraz aktywnym i zdrowym trybem życia, widoczność na platformie. W serwisie istnieje możliwość założenia profilu z własną galerią zdjęć i filmów, opisem zawierającym listę osiągnięć i certyfikatów. Za jego pomocą każdy rejestrujący się trener lub klub, będzie jeszcze lepiej pozycjonowany w sieci. Ponadto każda osoba, nawet nieposiadająca profilu, ma możliwość dodawania ogłoszeń oraz informowania o organizowanych szkoleniach i kursach.

Każdy profil w serwisie można oceniać: zamieszczając opinię o konkretnym miejscu czy osobie, co niesamowicie ułatwia wybór innym użytkownikom. Jak zapowiadają założyciele, w serwisie będzie można skorzystać nie tylko z cennej wiedzy, ale również z wielu atrakcyjnych ofert tworzonych przez kluby fitness i siłownie, ale także zniżek za treningi i plany dietetyczne.