fot. Facebook/fitonewarszawa

Startuje rekrutacja kadry FIT/ONE

Największy klub fitness w Polsce rozpoczyna rekrutację

Sieć FIT/ONE, która już w połowie grudnia zaplanowała otwarcie największego klubu fitness w Polsce, rozpoczęła rekrutację kadry. Już wkrótce ruszają castingi w Warszawie. Czym powinien charakteryzować się kandydat na członka załogi znanej na niemieckim i austriackim rynku marki?

Kariera w FIT/ONE
Sieć poszukuje komunikatywnych, asertywnych, poszukujących wyzwań ludzi, którym trenowanie innych sprawia przyjemność. Wymagania to: skończone 20 lat, posiadanie licencji trenerskiej, elastyczność i pracowitość oraz komunikatywność.

Otrzymałem ponad 80 CV od ludzi z Polski. Muszę przyznać, że to bardzo dobre kandydatury. Zgłaszają się do nas profesjonaliści, a na profesjonalizmie i jakości zależy nam najbardziej. Kandydat na członka kadry FIT/ONE musi charakteryzować się “multi-talentem”. Dla nas ważna jest jakość, ponadprzeciętne umiejętności oraz przyjacielskość i serdeczność. Wraz z początkiem lipca rozpoczynamy casting. – powiedział Jose Martinez, Group Fitness Manager EU.

Rozmowy kwalifikacyjne w Blue City odbędą się w dniach 6-7.07.2018 r.

Jeśli chcesz zostać członkiem załogi FIT ONE Warszawa i zostać częścią największej siłowni w Polsce, wyślij CV na e-mail: jose.martinez@fit-one.de

FIT/ONE
Marka FIT/ONE rozpoczęła działalność w 2014 roku w Niemczech, otwierając pierwsze studia w Stuttgarcie. Największy klub fitness w Polsce, o powierzchni 5 tys. m.kw. powstaje na terenie kompleksu centrum handlowego Blue City. Operatorem będzie znana na niemieckim i austriackim rynku marka FIT/ONE. Wejście do FIT/ONE powstaje na poziomie +3. Na tej olbrzymiej powierzchni znajdzie się nowoczesna siłownia z najlepszym sprzętem treningowym firmy Life Fitness. Będzie jej towarzyszyć studio z sauną, solarium i łóżkami do masażu, z których bezpłatnie skorzystają członkowie VIP.

Więcej informacji o największej siłowni w Polsce już jutro w wywiadzie specjalnym: “Zrobimy rewolucję na polskim rynku”.

Zobacz także: