fot. Daniel Koper

Stephanie Davis ponownie w Polsce

Stephanie Davis w Polsce

Warszawa, Łódź, Kraków

Stephanie Davis – Mistrzyni Bikini Fitness, jedna z najbardziej popularnych motywatorek i modelek fitness na świecie, ponownie przyjechała do Polski. W dniach 8-12 listopada ambasadorka marki BioTech spotka się ze swoimi fanami w trzech polskich miastach. To w tym roku kolejna wizyta Davis w Polsce. We wrześniu Austriaczka pojawiła się na największych targach branży fitness i wellness FIWE.

Kalendarium spotkań

We środę wieczorem Stephanie Davis pojawiła się w Strefie Mocy przy ulicy Solidarności 129/131 w Warszawie. 9 listopada w godz. 18.00-20.00 zaplanowane jest spotkanie w BODY SHOP w Łodzi przy ulicy Próchnika 15. Z kolei 10 listopada Davis odwiedzi Kraków. 12 listopada odbędzie się specjalna sesja treningowa w warszawskiej Fabryce Formy przy Rondzie ONZ.

Stephanie Davis, tegoroczna zagraniczna Ambasadorka FIWE 2017, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek fitness na świecie. Zaledwie 26-letnia Austriaczka na swoim koncie ma już bardzo poważne tytuły, jak podium na Bikini Fitness IFBB Olympia Europa, Mistrzostwo absolutne Bikini Fitness 2013 czy udział w Mistrzostwach Europy IFBB 2015. Na co dzień Stephanie stanowi inspirację i motywację dla milionów fanów z całego świata.