Założyciel polskiej marki sprzętowej TechSystem Michał Bednarczyk otworzył sklep internetowy ze sprzętem i akcesoriami na siłownie. STORE Fitness – Zajmuje się dostarczaniem klientom kompleksowych rozwiązań zakresie wyposażenia klubów sportowych w sprzęt i akcesoria treningowe, jak również oferujemy Klientom prywatnym szeroką gamę sprzętu i akcesoriów fitness przeznaczonych do treningu w domu.

W portfolio firmy znajdują się urządzenia maszyny i akcesoria marki THUNDER, przeznaczone do użytku profesjonalnego na siłownię, jak również do zastosowań domowych. Zajmują się  głównie sprzedażą detaliczną i komercyjną. Zaufało im na ten moment wiele firm i klientów z terenu całej kraju. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep STRORE Fitness jest prowadzony przez polską firmę oferującą profesjonalne akcesoria treningowe. W skład zespołu TechSystem wchodzą ludzie z pasją – fachowcy w swojej dziedzinie, doradcy i trenerzy mający doświadczenie w branży od lat.

“Z pośród innych sklepów wyróżnia nas profesjonalna obsługa i opieka klienta oraz niskie ceny” czytamy na stronie internetowej sklepu

Oferta:

  • akcesoria treningowe na siłownię marki THUNDER
  • akcesoria i sprzęt crossfit
  • maszyny siłowe
  • maszyny cardio
  • sprzęt do użytku domowego

Polecamy także:

HubStyle z ambitnym planem otwarcia sklepów franczyzowych Sugarfree & Cardio Bunny