Dream Body EMS, franczyzowy koncept oparty o bezprzewodową technologię myoFX EMS będzie wystawcą tegorocznych targów branży fitness –  FIWE 2019. (Hala 3, miejsce 3.63)
Zespół Dream Body EMS przygotuje specjalną strefę, w której znajdziecie Państwo kompletną odpowiedź na pytanie dlaczego w dzisiejszych czasach bezprzewodowy trening EMS to standard profesjonalnej pracy z podopiecznymi studia.
Od początku istnienia sieci stawiamy na potencjał i wykształcenie trenera personalnego. 
To nasza sieć nieustannie i bardzo konsekwentnie promuje hasło „najważniejszy jest człowiek”.
 
Trening personalny z wykorzystaniem bezprzewodowej technologii myoFX EMS musi być różnorodny a o bezpieczeństwo Klientów, podobnie jak w tradycyjnych formach treningowych, zawsze dba trener – podkreślają właściciele konceptu.
W strefie Dream Body EMS dowiecie się Państwo o korzyściach wynikających z posiadania własnego studia według konceptu Dream Body. Poznacie standardy szkoleniowe sieci w oparciu o ścisłą współpracę z Sebastianem Goszczem z Esspresso Busiess Fitness Solutions. Dowiecie się jak krok po kroku otworzyć profesjonalne studio treningowe, jak skutecznie pozyskiwać klientów i jak rozwijać biznes nie obawiając się przeinwestowania. Każdy zainteresowany będzie mógł odbyć trening w kamizelkach myoFX EMS i poznać zalety bezprzewodowego systemu, który dostał nominację do prestiżowej nagrody European Technology Awards 2019.
Opowiemy Wam jak wygląda biznes EMS w praktyce – informuje Michał Solarz, właściciel konceptu. Sami posiadamy kilka studiów, które utrzymujemy, płacimy trenerom, mamy na głowach czynsze. 
Do współpracy zawsze zapraszamy pracowitych, świadomych inwestorów i trenerów personalnych, dla których nie ma dróg na skróty. 
Strefę bezprzewodowego treningu Dream Body EMS znajdziecie Państwo w hali nr 3, miejsce 3.63
 
Kontakt do właściciela sieci Dream Body i dystrybutora myoFX EMS w Polsce: biuro@dreambody.studio, 781 501 511
 
Polecamy także:

Zmiany w Oddziale Fitness należącym do grupy kapitałowej Benefit Systems