Jeżeli chciałbyś, aby strefa fitness oraz wellness w Twoim hotelu była na najwyższym poziomie, goście chętnie ją odwiedzali, a Ty cieszył się zwrotem z inwestycji koniecznie odwiedź konferencję „Strefa fitness/wellness w hotelu” podczas 4 edycji Targów ESP Sport&Zdrowie w Gdańsku. Ogrom merytorycznej wiedzy przekazanej przez ekspertów branży fitness już 23 lutego!

Zdrowy tryb życia prowadzi w Polsce coraz więcej osób. I nie jest to chwilowa moda. Zarówno młodzi ludzie stawiają na ruch oraz zbilansowaną dietę, jak również osoby pracujące. Aktywność fizyczna zmniejsza codzienny stres, pobudza kreatywne myślenie, co pozwala na bardziej efektywną pracę. Miejsc do treningu nie brakuje. Kluby fitness obecnie są dzisiaj na każdym kroku.
Co zatem w sytuacji, gdy podróżujemy biznesowo do innego miasta lub wyjeżdżamy na wakacje? Czy jesteśmy wtedy skazani na przerwę w treningach bądź poszukiwania lokalnej siłowni gdzieś poza hotelem? Obiekty 4-gwiazdkowe zgodnie z wymogami muszą posiadać w swoim wyposażeniu strefę fitness. Jednak jak się okazuje z jakością sprzętu oraz z wielkością tej strefy jest różnie…

Strefa fitness może pomóc w zwiększeniu liczby gości, dla których czynnikiem decyzyjnym przy wyborze hotelu jest właśnie profesjonalnie wyposażona siłownia oraz dostęp do strefy wellness! Obserwując ten trend Organizatorzy 4 edycji Targów ESP Sport&Zdrowie przygotowali na swoim wydarzeniu pierwszą w Polsce konferencję skierowaną do Kadry Zarządzającej hotelami, menadżerów strefy fitness/spa oraz osób zajmujących się promocją hotelu. Celem Konferencji „Strefa fitness/wellness w hotelu” jest przede wszystkim edukacja w tematyce branży fitness. Profesjonalni eksperci podzielą się swoją wiedzą na temat planowania inwestycji strefy fitness/wellness w hotelu uwzględniając budżetowanie, design, dobór odpowiedniego sprzętu, plan marketingowy, a także późniejszą sprzedaż, która przyniesie zyski. Uczestnicy dowiedzą się również w jaki sposób rozpocząć współpracę z zewnętrzną siecią klubów fitness. Jedną z prelekcji poprowadzi specjalista z sektora hotelowego, który z własnego doświadczenia opowie o tworzeniu takiej strefy. Konferencja skierowana jest zarówno do największych sieci hotelowych w Polsce, jak i małych hoteli. Organizatorzy mają nadzieję, iż poprzez udział w konferencji uczestnicy otrzymają niezbędną wiedzę, poznają nowości i trendy, a także nabiorą inspiracji do rozwoju części fitness w swoim obiekcie. Zdobyta wiedza zostanie potwierdzona certyfikatem.

Poniżej pełna Agenda wydarzenia. Wstęp tylko z biletem „Strefa fitness w hotelu”

Targi ESP Sport&Zdrowie – to ogólnopolskie wydarzenie sportowe o charakterze zarówno konsumenckim jakbiznesowym mające na celu krzewienie kultury fizycznej, propagowanie zdrowego stylu życia, organizację zawodów w wielu dyscyplinach oraz rozwój biznesu. 4 edycja Targów ESP to idealne miejsce do aktywnego pozyskiwania klientów, umocnienia wizerunku oraz działań PR na rynku ogólnopolskim. Tegoroczna edycja skupi się mocno na nowych sektorach, m.in. na hotelach, fizjoterapii, zdrowej żywności oraz treningach mentalnych.

 

Polecamy także:

Nowy operator franczyzowych klubów fitness wkracza do Polski – wywiad z założycielem Énergie Fitness Jim Durie