Strefa HIIT od Core Health & Fitness przebojowe rozwiązanie dla klubu

Strefa HIIT zbudowana na maszynach StairMaster® firmy Core Health & Fitness gwarantuje ciężki, ale wyjątkowo satysfakcjonujący trening, który zyskuje coraz większą popularność. Klubowicze zbliżają się do granicy swojej wytrzymałości, a właściciele otrzymują doskonałe źródło nowych przychodów. Takiego HIITa po prostu trzeba zagrać!

Trening interwałowy o wysokiej intensywności – HIIT – (High-intensity interval training), obecny na rynku fitness od lat, dopiero wraz z rozwojem CrossFitu, stał się popularny i coraz częściej wykorzystywany nie tylko przez osoby zaawansowane treningowo, ale też te początkujące, które chcą wzmocnić się, zwiększyć wydolność czy szybciej zrzucić zbędne kilogramy. Ludzie są coraz bardziej świadomi, że ten rodzaj treningu jest nie tylko efektowny, ale też efektywny.

HIIT to obecnie niezwykle dynamicznie rozwijający się trend, który zdaniem wielu ekspertów fitness, będzie rozszerzać się coraz bardziej. Ze względu na liczne, poparte naukowo korzyści zdrowotne, krótsze inwestycje czasowe, zdolność motywowania uczestników poprzez angażujące środowisko grupowe i odrobinę rywalizacji, trening ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród trenujących jak i właścicieli klubów, którzy widzą w nim spory potencjał.

Moda na HIIT sprawia, że widoczny jest wzrost ilości miejsc, które chcą dla swoich klientów takiego treningu – dlatego tak ważne jest, aby wybierać sprawdzone i profesjonalne rozwiązania. Taki właśnie pakiet HIIT daje swoim klientom Core H&F – unikalna linia sprzętów marki Stair Master®, w skład której wchodzą m.in. BoxMaster ™, Gauntlet, HIITMill X, AirFit Bike i HIIT UBE, pozwoli przy stosunkowo małej powierzchni stworzyć strefę, której energia opanuje cały klub.

Klienci tworząc Strefę HIIT zyskują nie tylko doskonały sprzęt, ale też profesjonalne szkolenia dla trenerów oraz wsparcie marketingowe w zakresie implementacji strefy w kubie.

               

Nie możemy sobie pozwolić na bylejakość, gdy w grę wchodzi nie tylko zadowolenie, ale przede wszystkim zdrowie naszych klientów.  – Nasza Strefa HIIT gwarantuje klientom trening, który zapewnia moc, szybkość, wytrzymałość, zwinność i progres wyników. – wyjaśnia Jeff Dilts, wiceprezes ds. Rozwoju produktów i innowacji w zakresie Core Health & Fitness. Profesjonalny sprzęt od StairMaster® oraz przeszkoleni instruktorzy, sprawią, że w klubie zniknie rutyna i nuda, każdy bowiem trening będzie przynosić solidną dawkę energii i zdrowej rywalizacji, które budują wspólnotę i więź z klubem.

Strefa HIIT to doskonałe narzędzie do wygenerowania nowego źródła przychodów dla klubu, a także doskonały sposób na wyróżnienie klubu na tle innych. Core H&F wspiera swoich klientów w budowaniu najbardziej optymalnego rozwiązania również w kwestiach finansowych.  Dzięki unikalnym rozwiązaniom leasingowym, Strefa HIIT może zagrać w klubie już od 999zł miesięcznie, szczegóły w tym zakresie bazują na indywidualnych ustaleniach.

Strefa HIIT to przebojowa propozycja, która stanie się prawdziwym HIITem w Twoim klubie. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej mdufrat@corehandf.com

oraz FB  https://www.facebook.com/Core-Health-Fitness-Poland-208068133367447/

Materiał Partnera