źródło: artykuł sponsorowany

Strefa Mocy to prężnie rozwijająca się firma na rynku suplementacyjnym z ponad 20- letnim doświadczeniem. Prawdopodobnie największy asortyment w kraju oraz mocne działania marketingowe czynią warszawską sieć sklepów suplementami diety jednym z liderów na rynku branży fitness w Polsce. Strefa Mocy to nie tylko sklep internetowy, ale również sklepy stacjonarne umiejscowione w 9 lokalizacjach na terenie Warszawy. Ostatnie działania sugerują, że to jeszcze nie koniec, a firma w dalszym ciągu planuje się rozwijać.

Suplementy diety, odżywki dla sportowców, zdrowa żywność i wiele więcej

Strefa Mocy w swoim asortymencie nie ogranicza się wyłącznie do typowych suplementów diety. Jest to prawdziwy multibrand oferujący swoim klientom niezwykle szeroką gamę produktów. W ich ofercie, poza odżywkami (nie tylko) dla sportowców, znajdziemy także żywność funkcjonalną, zamienniki posiłków, akcesoria sportowe, produkty zero kalorii, suplementy prozdrowotne, a także produkty przystosowane pod dietę wegańską oraz ketogeniczną.

W dzisiejszych czasach podążanie za trendami dietetycznymi to konieczność, a warszawska firma wie, co robi. W ofercie sklepu internetowego znajdziemy ponad 6000 produktów oraz 200 wiodących polskich, europejskich, a także amerykańskich marek. Strefa Mocy stawia nie tylko na ilość produktów, ale także na ich jakość, do której przywiązują olbrzymią uwagę. Certyfikowane produkty najwyższej jakości to oczko w głowie polskiej sieci suplementacyjnej. Znajdziemy u nich  popularne, topowe, a nawet legendarne już marki takie jak: Redcon, Yamamoto, Now Foods, Doctor’s Best, Optimum Nutrition czy Universal. Produkty z ich oferty posiadają uznane na świecie certyfikaty, takie jak: Creapure, IFOS, Volactive, Optipep czy Meriva.

Strefa mocy

Współpraca, hurt i zaopatrzenie

Strefa Mocy oferuje możliwość współpracy dla klubów fitness, siłowni, szkół tańca czy klubów sportowych. Umożliwia to ciągle rozwijający się panel hurtowy, dostosowany do potrzeb klienta. Sklep proponuje również wsparcie dla firm organizując szkolenia z suplementacji, dietetyki oraz programów treningowych, przy okazji doszkalając na bieżąco swój zespół.

Rozpoznawalność marki w mediach społecznościowych może być również atutem dla nowych, mniejszych firm, dopiero wchodzących na rynek fitness. Organizowane przez Strefę Mocy kampanie, eventy, promocje, a także konkursy, niejednokrotnie zrobiły zamieszanie na rynku i pozwoliły na wzrost rozpoznawalności nowych marek.

Wiedza, porady treningowe, fit-przepisy

Strona www.strefamocy.pl to nie tylko sklep internetowy, ale także bogactwo wiedzy. Firma ciągle rozwija swój blog tematyczny, w którym znajdziemy rankingi suplementów, fit-przepisy, a także artykuły edukacyjne. Różnorodna tematyka sprawia, iż każdy znajdzie coś dla siebie. Tak samo jak w przypadku produktów dostępnych na stronie czy treści edukacyjnych, firma nie ogranicza się do jednej dyscypliny sportowej. Strefa Mocy przywiązuje uwagę do wszystkich sportów takich jak kulturystyka, crossfit, kolarstwo, bieganie, pływanie, czy gry zespołowe,. Oprócz podstawowych suplementów takich jak najlepsze odżywki białkowe, kreatyna, witaminy i minerały, znajdziemy tu również suplementy dedykowane sportom wytrzymałościowym, zespołowym, a nawet suplementy wspierające pamięć czy skupienie.