Wyposażenie studio pilatesu

Peak Pilates – w ofercie TOP-GYM

Peak Pilates concept in Poland powstał w ramach współpracy firmy TOP-GYM , dystrybutora  Peak Pilates w Polsce z dr Agnieszką Bajer-Ciszewską, właścicielką Ciszewska Pilates Studio we Wrocławiu i wieloletnim trenerem Pilates. Przez ponad 20 lat renomowana marka Peak Pilates mocno zakorzeniła się w profesjonalnej społeczności Pilates, jako zaufany lider i ekspert w dziedzinie maszyn do treningu Pilates. Flagowe produkty Peak Pilates to linia urządzeń drewnianych, które są najczęściej wybieranym produktem przez doświadczonych trenerów Pilates, właścicieli studiów Pilatesa, oraz klubów fitness i spa na świecie. W swojej ofercie Peak Pilates ma kilka linii produktów.

Koncepcja Peak Pilates w Polsce to spójna oferta programów  i produktów do Pilatesa oraz  treningu funkcjonalnego, niwelujących dolegliwości bólowe i dysfunkcje związane z siedzącym trybem życia.

Dla kogo?

Studio Pilates może powstać jako strefa wydzielona w klubie fitness lub jako niezależne miejsce. Druga opcja jest bardziej korzystna i zbliżona do klasycznych założeń i charakteru treningu Pilates. Aby pomysł stworzenia studia Pilates był przystępny  dla każdego, proponujemy trzy modele biznesowe: Minimum Pilates Studio, Middle Pilates Studio i Maximum Pilates Studio. Do każdego modelu dostosowany jest sprzęt i zakres szkoleń. Oferta kilku modeli biznesowych daje możliwość inwestorowi otworzenia studia Pilates już w przypadku niewielkich nakładów finansowych.

Szkolenia

Tylko dobre przygotowanie trenerów gwarantuje osiągnięcie niesamowitej efektywności i jakości treningu Pilates, który jest oparty na ściśle określonych zasadach i ma bardzo jasno określone cele. Niezbędna jest też wiedza anatomiczna i fizjologiczna. Dlatego też proponujemy szkolenia dostosowane do każdego z modeli biznesowych.

 

Koncepcję Peak Pilates dla poszczególnych modeli biznesowych przedstawimy również podczas Kongresu FEM 15-16 marca w Warszawie.

TOP-GYM 100% zadowolonych klientów

 Zapraszamy do współpracy!

www.peakpilates.pl

źródło: Artykuł sponsorowany