photo: mat. prasowe

Core Fitness dla trenerów personalnych

Nowa strefa w Core Fitness

CORE Fitness, zwycięzca plebiscytu Fitness Motywatory w kategorii najbardziej motywujące miejsce 2017 roku, jeden z większych warszawskich klubów, zlokalizowany przy ul. Zamienieckiej 80, wdrożył z początkiem roku 2018 nowe, interesujące zmiany dotyczące prowadzenia treningów. Od stycznia każdy może przyjść do CORE Fitness z własnym trenerem personalnym. Co istotne, klub nie pobiera od trenerów dodatkowych opłat.

Trenerzy personalni, którzy chcieliby rozwijać swoją działalność w nowoczesnym, przestronnym klubie, w którym nie zabraknie miejsca, wysokiej jakości sprzętu i wszelkiego rodzaju akcesoriów treningowych mogą już dziś zgłaszać się do CORE Fitness. Warunkiem współpracy z klubem  jest rozmowa weryfikacyjna, która ma na celu sprawdzenie przygotowania zawodowego trenerów personalnych. Nad bezpieczeństwem czuwać też będą dobrze wyszkoleni trenerzy zmianowi. Ich nadzór ma spowodować, że standard pracy trenerów, jak i bezpieczeństwo klubowiczów pozostaną na najwyższym poziomie.

Klub oferuje klientom wiele udogodnień, do których można zaliczyć dwupoziomową nowoczesną siłownię, cztery sale zajęciowe,  komfortową strefę relaksu, salę zabaw dla dzieci i podziemny parking. Wszystko to w połączeniu z brakiem dodatkowych opłat za prowadzenie treningów sprawia, że CORE Fitness jest świetnym miejscem rozwoju dla ambitnych trenerów personalnych.

>>>> BF z wizytą w CORE Fitness – przeczytaj wywiad z Agnieszką Tabor, Prezes Zarządu CORE Fitness

Zainteresowanym trenerom podajemy kontakt mailowy do menagera klubu: pskibinski@corefitness.com.pl

Źródło: informacja prasowa