artykuł partnerski

Kontakt z klubowiczami to podstawa, wspominaliśmy o tym wielokrotnie. Dobra komunikacja nie tylko poprawia zadowolenie klienta, wpływa też na retencję i sprzedaż. Miło spotykać klubowiczów na miejscu w klubie i wspierać ich postępy. Warto również pozostać z nimi w kontakcie online, aby wizyta w klubem nie kończyła się po wyjściu z obiektu.

Z jakich narzędzi korzystać, aby osiągnąć zamierzone cele? 

Wypróbuj Strefę Klienta online – doskonały sposób, aby pozostać z klubowiczami w stałym kontakcie. Strefa klienta to miejsce, gdzie każdy klient może zarządzać swoim kontem, kupować karnety, mierzyć postępy i to bez angażowania obsługi klubu. 

Branding klubu – ważne pierwsze wrażenie

Strefa klienta to miejsce, gdzie często zaglądają klienci, również potencjalni. W kilku prostych krokach dopasuj wygląd Strefy do twoich potrzeb, zdefiniuj kolory oraz dodaj logo i zdjęcia. Zapewnij klubowiczom miłe doświadczenie na każdym etapie kontaktu z Twoim klubem.

Kupno karnetu

Nigdy nie było prostsze! Bez czekania, bez udziału recepcji i bez kłopotu. Kupno karnetu i zarządzanie profilem to podstawowa funkcja Strefy Klienta. Możliwość płatności online i rekurencyjnych to dodatkowe atuty zarówno dla klubu jak i klubowiczów. Natomiast proces zakupowy zawiera się w  5 czytelnych krokach, dzięki nim jasno widać, na którym etapie jesteśmy.

Rezerwacje 

Rezerwacja zajęć, czyli to, na czym najbardziej zależy klubowiczom. Pamiętaj, to również duże ułatwienie w zarządzaniu zajęciami. W systemie dostępne są możliwości takie jak zezwolenie lub zablokowanie rezygnacji z zajęć. Zarządzanie zapisami na zajęcia może być proste!

Moje treningi

Strefa Klienta pomaga utrzymać motywację klubowiczów i zwiększać ich zaangażowanie.

Dodatkowe funkcjonalności Strefy klienta takie jak „Moje treningi” pomogą Ci znaleźć sposób na retencję. Klubowicz sam może wprowadzać swoje pomiary i monitorować wyniki. Dodatkowo, trener personalny może tworzyć plany oraz cele treningowe.

Aktualności 

Nie zapomnij o bieżącym informowaniu klientów o promocjach, klubowych wydarzeniach a także o zmianach godzin otwarcia klubu. To doskonałe miejsce by powiadomić klubowiczów o tym, że dziś każdy, kto przyjdzie do klubu, otrzyma kawę lub shake’a za free.

Chciałbyś polepszyć doświadczenie klubowiczów online? Masz pytania? Skorzystaj z darmowych doszkoleń online, podczas których doradzamy najlepsze rozwiązania.

***

Polecamy także:

Klub oczami klientów. Czy wiesz, co widzi Twój klubowicz?