Studio Dream Body EMS w Rawie Mazowieckiej może pochwalić się niezwykłym właścicielem. W rawskim studiu można trenować z amatorskim strongmanem – Rafałem Mirowskim. Rafał Mirowski wielokrotnie brał udział w amatorskich zawodach strongman i może pochwalić się wieloma sukcesami. Warto wspomnieć choćby o tym, że w roku 2014 zdobył główny Puchar LGD Ziemi Chełmońskiego (w skład Pucharu wchodził cykl zawodów siłowych Atleta). 

W jaki sposób strongman został właścicielem studia Dream Body EMS? Jak sam wyjaśnia, chciał zająć się czymś, co lubi. Pragnął by praca dawała mu przyjemność. -Lubię kontakt z ludźmi, ze światem fitness. Dodaje, że otwarcie siłowni wiąże się z dużymi kosztami.  –Studio Dream Body EMS to dobra alternatywa. Tego rodzaju trening to też świetne rozwiązanie dla osób, które z jakiegoś powodu nie chcą przychodzić na siłownię. Większość osób uważa, że na siłownię można przyjść wtedy, kiedy się dobrze wygląda. Studio Dream Body EMS zapewnia prywatność, trening jeden na jeden.

Rafał Mirowski uważa, że to lepsze i bardziej innowacyjne rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą lub nie chcą uczęszczać na tradycyjne treningi na siłowni. Zwraca również uwagę na krótki czas trwania treningu i lepsze, bardziej widoczne efekty, które przychodzą szybko jeśli przychodzimy na treningi Dream Body EMS regularnie i dbamy o odpowiednią dietę. -Impuls elektryczny przyspiesza efekty. Nie ma co porównywać go do treningu klasycznego.

Zapytany o to, czy przetestował trening Dream Body EMS na sobie, przyznaje, że właśnie zakończył kolejną sesję treningową.
-Wzmacniałem mięśnie przykręgosłupowe, posturalne, tzw. core. W tradycyjnym treningu są one bardzo zaniedbywane. Trening Dream Body EMS za pomocą impulsu elektrycznego doskonale wzmacnia kręgosłup, a nasza sylwetka jest bardziej wyprostowana. To wpływa na rozwój mięśni zewnętrznych, które są widoczne gołym okiem.

Wyjaśnia, że większość osób zwraca uwagę na efekt wizualny, zapominając o mięśniach głębokich. Rafał Mirowski wskazuje również, że trening Dream Body EMS pomaga w zwalczaniu bólu pleców, dzięki temu, że wzmacnia odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Poleca ten rodzaj treningów osobom, które pracują siedząc np. przy komputerze czy za kierownicą. Trening Dream Body EMS jest także świetnym rozwiązaniem dla osób, które wykonują ciężkie prace fizyczne. Ale jak podkreśla, jest to trening tak naprawdę dla wszystkich którzy ćwiczą i chcą ćwiczyć, a nie mają przeciwwskazań zdrowotnych.

Efekty treningu Dream Body EMS.

Zapytany o efekty treningu Dream Body EMS, jako pierwszy z nich wymienia redukcję tkanki tłuszczowej.
-Bardzo szybka redukcja tkanki tłuszczowej. Sylwetka robi się wyrazista, sen się poprawia, a endorfiny poprawiają samopoczucie.
Zaznacza jednak, że by osiągnąć efekty należy ćwiczyć regularnie i dbać o zbilansowaną dietę. Rafał Mirowski uważa także, że trening Dream Body EMS sprawdzi się w przypadku osób, które tak jak on pragną podnosić duże ciężary.
-Dzięki temu treningowi wzrasta siła, mogę teraz więcej udźwignąć. Moje mięśnie są wzmocnione, a efekty mówią same za siebie.

****

Z Rafałem Mirowskim trenować można w Rawie Mazowieckiej, przy ulicy Przemysłowej 4. Studio otwarte jest w dni powszednie od 8:00 do 22:00, a w soboty od 8:00 do 15:00.

Polecamy także:

Współpraca Oracz Mroczek Training Center i Dream Body EMS – co szykują dla branży fitness?