Transformers Trening & Dieta to Studio Treningów Personalnych, które od ponad 7 lat cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Leszna i jego okolic. Leszno leży w Wielkopolsce, na trasie między Poznaniem a Wrocławiem. Zaufało im już tysiące osób, z czego bardzo duża część osiągnęła swoje cele sylwetkowe jak i zdrowotne. Dzięki temu stali się najlepszym studiem treningu personalnego w Wielkopolsce.

Kadra Transformers składa się z osób wykwalifikowanych z licznymi osiągnięciami w sporcie, a także sporą ilością odbytych kursów z zakresu treningu jak i żywienia. Menagerem Studia jest Tobiasz Dziurdziewski. W 2019 roku otrzymał nagrodę najskuteczniejszego Menagera Branży Fitness. Ideą Studia jest prowadzenie treningów personalnych oraz treningów w parach z jednym trenerem. Indywidualne podejście do każdego klienta, odpowiedni plan treningowy, dbałość o regularne pomiary składu ciała, stały kontakt z klientem to kilka z wielu cech, które wpływają na wysoką jakość usług.

Co sprawia, że klienci powracają?

“Panuje u nas rodzinna atmosfera, świetny klimat na sali, ćwiczący mają komfort, gdyż odbywają się tylko treningi personalne, co sprawia, że nie doprowadzamy do sytuacji, w których jest bardzo dużo ludzi, a tym samym dyskomfort treningu”.

Oprócz treningów personalnych prowadzimy również Treningi EMS. Jest to nowość w branży fitness. 20 minutowy trening wykorzystujący podczas ćwiczeń elektrostymulację mięśniową, uważaną za jedną z najkorzystniejszych metod treningowych w obecnych czasach. Dzięki tej nowoczesnej technologii odchudzanie nie musi być okupione hektolitrami potu, a budowa masy mięśniowej jest prawie bezbolesna. Trening z elektrostymulatorem EMS buduje siłę, poprawia kondycję oraz spala tkankę tłuszczową szybciej niż tradycyjne ćwiczenia.

Aktualnie w Transformers zatrudnionych jest 11 trenerów personalnych oraz trenerów EMS. Każdy z nich jest po wielu kursach, szkoleniach w zakresie treningów personalnych i treningów EMS. W pełni wykwalifikowana kadra wpływa też na zadowolenie klientów, którzy w większości decydują się na długoterminową współpracę.

W studiu działa również Dietetyk, który jest do dyspozycji dla każdego klienta, zarówno w zakresie konsultacji dietetycznych jak i ułożenia diety indywidualnie dla każdej osoby. Trenerzy oraz Dietetyk dbają o wzajemną komunikację między sobą. Wszystko po to, aby efekty klientów były jak najlepsze.

Niespotykane połączenie

Transformers to nie tylko trening i dieta. Oprócz zajęć sportowych,  od 4 lat w studio Transformers, Anna Dziurdziewska – żona Tobiasza wykonuje również zabiegi makijażu permanentnego. Myślimy, że jest to fajne dopełnienie, zwłaszcza dla kobiet. Przychodzą do nas, bo chcą poczuć się piękne, więc ta forma zabiegów, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W bieżącym roku, Ania została 4 finalistką w konkursie Najlepszy Linergista w Polsce 2021 PMU Experience.

“W przyszłym roku, planujemy powiększyć zakres usług, o inne zabiegi upiększające. Znajdzie się tez coś dla panów”.

Menager Studia Tobiasz poza tym, że zajmuje się prowadzeniem studia w Lesznie, został prezesem klubu piłkarskiego Korona Wilkowice oraz w najbliższej przyszłości otwierać będzie drugie Studio w Kościanie (miasto położone 25 km od Leszna).

Rodzinny biznes tej dwójki świetnie funkcjonuje na rynku Leszczyńskim, jak sami mówią:

“Jesteśmy najpopularniejszym  miejscem związanym z branżą fitness w okolicy, dysponujemy też najlepszymi warunkami pracy dla trenerów personalnych. Przyszłościowo marka Transformers będzie tworzyć program szkoleniowy dla nowych trenerów personalnych”.

Oprócz prowadzenia treningów w Studiu, Transformers działa też w zakresie organizacji różnych eventów. Czwarty rok z rzędu w Lesznie odbył się miejski bieg z przeszkodami: Tortura Leszno, gdzie głównym organizatorem jest właśnie nasz menager Tobiasz Dziurdziewski. Trenerzy studia Transformers prowadzą rozgrzewki na różnych biegach, które odbywają się w okolicy. Dzięki połączeniu tych wszystkich działań, klub jest  najpopularniejszym Studiem Treningów w okolicy.