artykuł partnerski

Założyciel sieci posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży fitness, a zespół tworzy grono ekspertów międzynarodowego szczebla. Ich sukces jest niepodważalny – co spowodowało, że chcą się nim dzielić?

Pierwsza skutecznie prosperująca franczyza klubów fitness w Polsce, sprawdzony i unikalny model biznesowy, zaskakująco szybka ekspansja, dynamiczny rozwój oraz najwyższej jakości narzędzia technologiczne to nieliczne z wielu określeń jakimi może poszczycić się sieć.

Kryzys paraliżował branżę fitness, a oni podkręcali tempo, pracując po kilkanaście godzin dziennie, by znaleźć rozwiązania i wdrożyć je na tyle szybko, by uratować tych, którzy sami sobie nie poradzili.

Geneza projektu Powered by Xtreme Fitness Gyms jest imponująca. Projekt okazał się kolejnym strzałem w dziesiątkę. A co o samym przedsięwzięciu mówi założyciel sieci?

„Projekt, który został zainicjowany przez naszą sieć, został stworzony z myślą o lokalnych przedsiębiorcach posiadających kluby fitness. Mamy moc, aby pomóc im w przetrwaniu kryzysu oraz rozwijaniu biznesu, dzieląc się z nimi naszym know how, samodzielnie stworzonymi narzędziami technologicznymi, system operacyjnym, aplikacją mobilną, platformą treningową oraz e-learningową, a także wieloma innymi, nad, którymi pracowaliśmy przez lata i nadal pracujemy.” – mówi Łukasz Dojka.

Wiemy, że kilka klubów dołączyło już do sieci, a kilkanaście jest obecnie w procesie przyłączenia.

„Niektórzy partnerzy decydowali się na współpracę od razu, inni potrzebowali więcej czasu, jeszcze inni przyglądali się projektowi od dwóch miesięcy, szczegółowo analizując procedurę i warunki współpracy. Efekt końcowy był za każdym razem taki sam – decyzja o podjęciu współpracy z siecią, podyktowana potężną wartością zarówno dla biznesu, jak jego klientów. To niesamowite uczucie, gdy praca, w którą wkładasz całą swoją energię procentuje sukcesem innych.” – dodaje założyciel sieci.

Xtreme Fitness Gyms, do projektu Powered by Xtreme Fitness Gyms zaangażował zupełnie odrębny zespół, którego zadaniem jest dbałość oraz udzielanie wsparcia wszystkim partnerom.

Rokowania projektu są zdumiewające. Dołączy do niego kilkaset klubów w ciągu najbliższych lat.

Zapisz się na darmowy webinar i dowiedz się więcej https://www.xtremefitness.pl/blog/webinar/

Polecamy także:

Czy proste badanie krwi może pokazać, jak sprawna fizycznie jest osoba?