Imperium popularnej, polskiej trenerki fitness powiększa się

W ofercie Bebio pojawił się suplement diety sygnowany nazwiskiem popularnej, polskiej trenerki. Vivita „Energia i Ochrona” to efekt dwuletniej współpracy Ewy Chodakowskiej z Polpharmą. Key visual marki oraz identyfikacja opakowania zostały zaprojektowane przez studio Projektowe IKAR. Od czerwca suplementy będą dostępne w sklepach Rossmann.

Opracowywanie formuły suplementu trwało dwa lata. Vivita „Energia i Ochrona” produkowana przez Polpharmę to specjalnie skomponowany zestaw dziesięciu składników naturalnych, witamin, minerałów oraz koenzym Q10, które mają, m.in. pomagać w uodpornieniu na stres (eleuterokok), wspierać witalność oraz pomagać przeciwdziałać zmęczeniu (żeń-szeń) Ponadto liść oliwki, witamina A, D, cynk, selen mają za zadanie wspomagać naturalną odporność organizmu, a dodatek czosnku chronić przed drobnoustrojami, bakteriami i grzybami. Dodatkowo suplement od Ewy Chodakowskiej ma ochronić nad przed starzeniem, ponieważ zawarte w nich witaminy pomagają w walce ze stresem oksydacyjnym. Cena suplementu na Bebio.pl wynosi 33, 90 zł za 100 kapsułek. Vivita dostępna jest już w wielu internetowych aptekach i drogeriach.
Informacja o witaminach Ewy Chodakowskiej pojawiła się wczoraj na fanpage’u gwiazdy wywołując burzliwą dyskusję. Jak poinformowała na swoim Facebooku Ewa Chodakowska, spełnia się jej kolejne wielkie marzenie. Tym samym ogromne imperium, do którego należą nie tylko płyty z treningami, kalendarze ścienne, książki i poradniki, ale już także suplementy diety, konsekwentnie się powiększa.  Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w kraju, która z pasji do aktywności fizycznej uczyniła nie tylko sposób na życie, ale dochodowy biznes stale powiększający się. Jej profil na Facebooku śledzą ponad dwa miliony osób, a na Instagramie milion. Trenerka ma za sobą także współpracę z takimi firmami jak Adidas oraz Play.