źródło: https://www.leisureopportunities.co.uk/

Dziś, tj. 20 lutego w Londynie odbywa się coroczna impreza Sweat, która pozwala brytyjskiej branży fitness na zrzeszenie w jednym miejscu osób, które wezmą udział w dyskusjach na temat przyszłych trendów w sektorze butikowym.

Teraz, po raz czwarty, wydarzenie organizowane jest przez brytyjski organ branżowy, w którym udział weźmie ponad 200 przedstawicieli sektora fitness. Sweat odbywa się w The Old Truman Brewery we wschodnim Londynie i będzie zawierał wiele uwag, dyskusji panelowych i warsztatów.

Wśród najważniejszych wydarzeń znajdzie się prelekcja głównej ekspertki ds. Fitness – Emmy Barry. Jej prezentacja zatytułowana jest „Budowanie butiku Badass w 2020 roku”.

Inne wystąpienia obejmą takie tematy, jak wykorzystanie przestrzeni studyjnej, programowanie, konsolidacja sukcesu i sprzęt.

Podczas wydarzenia zostanie również opublikowany nowy raport, przedstawiający nawyki członkostwa i zachowanie w sektorze fitness.

Raport ten dostarczy nowe dowody badające różnicę w długości członkostwa, częstotliwości odwiedzin i zatrzymaniu członków jednego i wielu operatorów.

Na podstawie badania przeprowadzonego przez Research Institute i partnerów, raport analizuje różnice między kluczowymi wskaźnikami członkostwa, między dwoma zestawami danych: osobami ze standardowym członkostwem, które korzystają z jednego operatora (ale mogą odwiedzać różne kluby w tej grupie operatorów) oraz tymi z członkostwo wielu operatorów, którzy mają dostęp do szeregu operatorów i rodzajów działań.

Odkrycia dostarczają świeżego wglądu w ewolucję sektora fitness w zrozumieniu tego, jak operatorzy karnetów działają na rynku oraz w jaki sposób odnosi się to do tradycyjnych modeli członkostwa w siłowni.

Pytania zbadane w ankiecie obejmują: „kto korzysta z różnych rodzajów członkostwa” i „jaki jest wpływ większego wyboru na nawyki ćwiczeń”.

Zapewnia również wgląd w to, jak poszczególne osoby odwiedzają obiekty korzystające z różnych rodzajów członkostwa i jak długo pozostają członkami – i kiedy zaczynają anulować swoje członkostwo?

Polecamy także:

Treningi z marką Carpatree i City Fit