źródło: artykuł partnerski

Panatta to najdłużej działająca włoska firma w branży fitness. Zajmuje się produkcją maszyn w malowniczym regionie Marche w środkowych Włoszech. Marka obecna jest również w Polsce. W Małopolsce można już odwiedzić show room Panatty.

Panatta posiada już 90 dystrybutorów na całym świecie, mając w portfolio ponad 350 maszyn. Misją firmy jest tworzenie estetycznego, funkcjonalnego, niezawodnego, trwałego i konkurencyjnego cenowo sprzętu do efektywnego treningu fizycznego. O tym czy jest tak faktycznie, można przekonać się odwiedzając polski show room.

Włoskie produkcje od zawsze są synonimem wzornictwa, piękna i uznanej na całym świecie jakości. Biomechanika sprzętu Panatty również w całości powstaje we Włoszech. Można się o tym przekonać nie opuszczając Polski. Wystarczy odwiedzić show room w Dąbrowie Tarnowskiej koło Tarnowa – mówi Dawid Skrzyniarz, przedstawiciel na Polskę.

Zainteresowani mogą otrzymać wszystkie informacje na temat maszyn włoskiego producenta odwiedzając polską stronę internetową lub media społecznościowe Panatta Poland na Facebooku i Instagramie.

– Chętnych do odwiedzenia show roomu zapraszam do bezpośredniego kontaktu – zachęca Dawid Skrzyniarz z Panatta Poland.

Dla tych, którzy uważają, że nie nowy, a sprzęt z drugiej ręki jest się dobrym rozwiązaniem dla właścicieli klubów fitness i siłowni, polecamy artykuł Używany sprzęt fitness kontra nowy – kiedy zaoszczędzisz na zakupie?

 

Panatta Poland
Dawid Skrzyniarz
+48 665 022 963
http://bit.ly/panattasport

Polecamy także:

 

Gdy klub fitness zarabia na otwarcie kolejnych obiektów