źródło: artykuł partnerski

Z dniem 18 października 2020 roku  EMS Training Academy rozpoczęło nowy edukacyjny trend – szkolenia online w branży EMS. Ostatni webinar, który poprowadził wybitny, międzynarodowy ekspert – Dan Samek, był pierwszym w tej postaci wydarzeniem. Zainteresowanie było tak duże, że organizatorzy nie mogli zaoferować wszystkim chętnym dostępu do szkolenia, na który zapisało się 100 osób, tym samym zapełniając całą grupę.

Szkolenie na platformie ZOOM było podzielone na 4 główne tematy i zostało w całości poświęcone skutecznemu dostosowaniu marketingu i sprzedaży w mikrostudiach treningu EMS do aktualnie panującej sytuacji z Covid19:

Omawiane tematy:

  • Życie w dobie COVID – nowe wyzwania i szanse dla studiów EMS
  • 10 etapów sprzedaży w klubie EMS w dobie pandemii
  • Sposoby pozyskania klientów w nowej rzeczywistości
  • Pojawiające się obiekcje w dobie pandemii

Dodatkową niespodzianką dla uczestników było zaprezentowanie przez Dana Samka nowego narzędzia edukacyjno-szkoleniowego, które będzie miało swoją premierę w Polsce w 2021 roku. Na koniec szkolenia zorganizowano Q&A, czyli serię pytań i odpowiedzi.

W tej chwili EMS Training Academy, wraz z partnerami przygotowują w najbliższym czasie nową platformę i plan tematów z zakresów biznesu, marketingu oraz metodyki treningu EMS. Wydarzenia te będą miały cykliczny charakter, które z pewnością przyciągną osoby bliżej związane z branżą, jak i samych zainteresowanych treningiem EMS.

Na kolejnych spotkaniach zapraszani będą najbardziej doświadczeni specjaliści z Polski i świata, aby dzielili się z nami doświadczeniami, jednocześnie pomagając budować najlepszy rynek Treningu EMS na świecie.

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu EMS Training Academy, gdzie znajdziecie wiele informacji nt. metodyki treningowej EMS oraz informacje dotyczące wszystkich szkoleń w Polsce.

 

Więcej informacji znajdziesz na www.emstraining.pl oraz www.facebook.com/emstraining.poland.

Maciej Wolny, miha bodytec Poland Official Distributor

maciej.wolny@miha-bodytec.pl

+48 533 335 553

www.miha-bodytec.pl

www.facebook.com/mihabodytecPolska/

www.instagram.com/mihabodytec_poland/

Polecamy także:

Ostatnie w 2020 szkolenie EMS Training Academy