Inwestycja dla fizjoterapeutów, trenerów personalnych…i nie tylko

Niecały miesiąc temu na portalu informowaliśmy o autorskim cuklu szkoleń BLACKROLL® Education – przygotowanym specjalnie z myślą o różnorodnych zainteresowaniach i profilu pracy kursantów – fizjoterapeutów, trenerów personalnych, instruktorów fitness. Cała rozmowa z Michałem Dachowskim –  przedstawicielem BLACKROLL®  Polska – dostępna jest: tutaj

Każde z oferowanych szkoleń może być ukończone niezależnie od siebie, jednocześnie łącząc się i uzupełniając w holistycznym podejściu do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała. Dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć szerzej pierwszy kurs –BLACKROLL® BASIC, który odbędzie się już w najbliższy weekend, a w kolejnych tygodniach sukcesywnie przedstawimy pozostałe szkolenia.

BLACKROLL® BASIC
To jednodniowy kurs nauczający podstaw rolowania zarówno w sporcie jak i domowej terapii. Na szkoleniu zdobędziesz wiedzę o podstawowych technikach rolowania i możliwościach wykorzystywania produktów BLACKROLL na co dzień.

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?
Szkolenie dedykowane jest wszystkim osobom chcącym poznać zasady skutecznego i efektywnego rozluźniania mięśniowo-powięziowego do wykorzystania dla własnych potrzeb w szczególności biegaczom, triathlonistom, osobom uprawiającym sporty siłowe, fitness lub crossfit, ale także wszystkim, którzy chcą nauczyć się prawidłowego rolowania i stosowania go we własnym indywidualnym treningu lub jako uzupełnienie terapii zleconej przez terapeutę.

INFORMACJE O SZKOLENIU:
• Szkolenie składa się z jednodniowych warsztatów zawierających zarówno wykłady teoretyczne (20%), jak i ćwiczenia praktyczne (80%)
• Zajęcia zostały przygotowane w oparciu o wiedzę światowej sławy specjalistów w dziedzinie nauki o powięzi współpracujących z BLACKROLL®: dr Rober Schleip, czy dr Lutz Graumann
• Szkolenie prowadzi certyfikowany międzynarodowy MASTER Trener BLACKROLL® Jakub Nowosad
• Każdy kursant uzyskuje certyfikat ukończenia szkolenia BLACKROLL® Basic
• Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe i jednorazową zniżkę na zakup produktów
Szkolenie odbywa się w godzinach 10:00-17:00 w studiu BLACKROLL®

PROGRAM SZKOLENIA:
– Czym jest powięź?
– Jak się rolować? (Kiedy? Ile? Gdzie?)
– Jaki jest wpływ rolowania na organizm?
– Jak korzystać z BLACKROLL® w treningu amatorów?
– Jakie jest zastosowanie podstawowych produktów BLACKROLL®?

Jeżeli jesteś zainteresowany pełną ofertą szkolenia zapraszamy: tutaj

Absolwent wydziału rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Fizjoterapeuta w warszawskiej klinice Fizjo4Life, specjalizujący się w pracy ze sportowcami i pacjentami po urazach ortopedycznych. Certyfikowany terapeuta takich metod jak FDM, Terapia Manualna wg dr Składowskiego, Igłoterapia czy Pinopresura. Międzynarodowy Master Trener BLACKROLL Education. Od kilku sezonów pracuje jako fizjoterapeuta i trener odnowy biologicznej w sekcji koszykówki Legii Warszawa, gdzie czuwa nad zdrowiem zawodników.