BLACKROLL® FUNCTIONAL

Inwestycja dla fizjoterapeutów, trenerów personalnych…i nie tylko

BLACKROLL® FUNCTIONAL – To jednodniowy kurs nauczający podstaw treningu funkcjonalnego w sporcie i treningu rekreacyjnym. Na szkoleniu poznasz założenia treningu funkcjonalnego. Nauczysz się przeprowadzać ocenę wstępną ćwiczących. Poznasz zasady planowania treningu korekcyjnego i wzmacniającego. Dowiesz się czym jest i jak stosować reaktywny trening nerwowo-mięśniowy. Poznasz praktyczne zastosowanie rolki w treningu funkcjonalnym.

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?
Szkolenie dedykowane jest trenerom personalnym, instruktorom sportów, fitness, rehabilitantom, osobom aktywnie związanym z aktywnością fizyczną, chcącym poznać zasady treningu funkcjonalnego do wykorzystania dla własnych potrzeb oraz w pracy ze swoimi podopiecznymi.

INFORMACJE O SZKOLENIU:
• Szkolenie składa się z jednodniowych warsztatów zawierających zarówno wykłady teoretyczne (20%), jak i ćwiczenia praktyczne (80%)
• Zajęcia zostały przygotowane w oparciu o wiedzę światowej sławy specjalistów w dziedzinie treningu funkcjonalnego (m.in. Gray Cook, Mike Boyle, Craig Liebenson
• Szkolenie prowadzi mgr rehabilitacji ruchowej, trener pesonalny Mariusz Dzięcioł
Każdy kursant uzyskuje certyfikat ukończenia szkolenia BLACKROLL® Functional
Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe i jednorazową zniżkę na zakup produktów. Szkolenie odbywa się w godzinach 10:00-17:00 w studiu BLACKROLL® w Warszawie, ul. Jagiellońska 4

PROGRAM SZKOLENIA:
-ocena funkcjonalna
-korekcje lokalne i globalne we wzorcach funkcjonalnych
-progresja pracy w oparciu o rozwój motoryczny
-techniki reedukacji wzorców ruchowych w oparciu o reaktywny trening nerwowo mięśniowy
-wykorzystanie treningu funkcjonalnego w kształtowaniu cech motorycznych (siła, moc)
-budowanie jednostki treningowej

O PROWADZĄCYM:
MARIUSZ DZIĘCIOŁ – Absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Krakowskiej AWF na kierunku Fizjoterapia ze specjalizacją w zakresie odnowy biologicznej w sporcie. Trener przygotowania motorycznego , fizjoterapeuta, masażysta, oraz instruktor samoobrony. Członek zespołu cialowpsychoterapii.pl zajmującego się holistycznym podejściem do zdrowia i well-being, oraz zespołu grupy medycznej Puls zajmującej się badaniami i konsultacjami medycznymi w całej Polsce. Obecnie zajmuje się między innymi przygotowaniem motorycznym i opieką fizjoterapeutyczną piłkarskich drużyn juniorskich (m. in. Znicz Pruszków ’99) oraz pracą z klientem indywidualnym w zakresie fizjoterapii i treningu.

Sprawdź dostępne terminy pod linkiem: https://bit.ly/2FVE0PP