BLACKROLL® Sensory Warszawa

Inwestycja dla fizjoterapeutów, trenerów personalnych…i nie tylko

Autorski cykl szkoleń BLACKROLL® Education przygotowany specjalnie z myślą o różnorodnych zainteresowaniach i profilu pracy kursantów – fizjoterapeutów, trenerów personalnych oraz instruktorów fitness rozkręca się pełną parą. Przed nami kolejne szkolenie składające się zarówno z wykładów teoretycznych, jak i ćwiczeń praktycznych. Uczestnictwo w BLACKROLL® Sensory, zapewni ogromną dawkę wiedzy oraz motywacji do pracy.

BLACKROLL® Sensory

To jednodniowy kurs, podczas którego zapoznasz się z niebanalną i oryginalną metodą terapeutyczną. Opiera się ona na wykorzystaniu zaskakujących wiadomości z zakresu anatomii i fizjologii ciała ludzkiego opartych na najnowszych badaniach. Sięga również po wiedzę i doświadczenie medycyny wschodu. Łącząc te informacje i własne obserwacje uczymy wykorzystania najprostszych i zarazem bardzo skutecznych metod.

Poprzez proste działania możemy uruchomić skomplikowane reakcje organizmu, a dzięki temu, wspomagać i przyśpieszać procesy regeneracyjne po intensywnym wysiłku. Na tych samych podstawach opieramy również elementy pracy terapeutycznej włączając, przyspieszając i utrwalając proces zdrowienia. Sprawdzony efekt terapeutyczny urządzenia Needleroller (które zostanie zaprezentowane podczas kursu) sprawia, że może ono stanowić ważny element wspomagający eliminację powstałych kontuzji.

Na szkoleniu zdobędziesz wiedzę o technikach pracy z Needleroller oraz zasadach jego działania.

Wiedzę tę można wykorzystać zarówno w procesie wspomagającym w sporcie (przy pracy z zawodnikami), jak i w ramach pracy rehabilitacyjnej, fizjoterapeutycznej (wspomagając inne zabiegi), jak również w domowej terapii.

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

Szkolenie dedykowane jest rehabilitantom/fizjoterapeutom, terapeutom manualnym, masażystom, trenerom i instruktorom sportowym, zawodnikom, a szczególnie wszystkim osobom chcącym poznać pewne zasady działania organizmu ludzkiego, a następnie skutecznie i efektywnie wykorzystać je w praktyce.

INFORMACJE O SZKOLENIU:

 • Szkolenie składa się z jednodniowych warsztatów zawierających zarówno wykłady teoretyczne, jak i ćwiczenia praktyczne.
 • Szkolenie prowadzi naturoterapeuta, fizjoterapeuta, terapeuta manualny Tomasz Rafalski.
 • Każdy kursant uzyskuje certyfikat ukończenia szkolenia BLACKROLL® Sensory
 • Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe i jednorazową zniżkę na zakup produktów

Szkolenie odbywa się w godzinach 10:00-17:00 w studiu BLACKROLL® w Warszawie, ul. Jagiellońska 4.

PROGRAM SZKOLENIA:

 1. Podstawowe i nowe, zaskakujące wiadomości z zakresu anatomii i fizjologii ciała ludzkiego, oraz ich praktyczne zastosowanie.
 2. Podstawowe wiadomości z zakresu medycyny wschodniej, ich zrozumienie i wykorzystanie.
 3. Reakcje organizmu na różne bodźce zewnętrzne, praca z odruchem.
 4. Terapia wieloigłowa przy pomocy Needlerollera? (Kiedy? Ile? Gdzie?)
 5. Jaki jest jej wpływ na organizm?
 6. Jak korzystać z BLACKROLL® Needleroller w treningu?
 7. Jakie jest zastosowanie BLACKROLL® Needleroller przy wspomaganiu leczenia oraz diagnostyki?


O PROWADZĄCYM:

Wykwalifikowany fizjoterapeuta, współpracuje z kliniką Fizjo4life w Warszawie, terapeuta koszykarskiego klubu sportowego SKK Polonia, instruktor rekreacji ruchowej, a także międzynarodowy Trener i szkoleniowiec BLACKROLL. Ukończył Fizjoterapię w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu. Doświadczenie kliniczne zdobywał jako asystent doktora Radosława Składowskiego – ortopedy – traumatologa, specjalizującego się w holistycznym podejściu do człowieka i leczenia jego chorób. Naturoterapeuta i specjalista od pracy na narządach wewnętrznych w terapii manualnej.

Sprawdź dostępne terminy pod linkiem: https://bit.ly/2FVE02i